Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom'un odası

2 posters
YazarMesaj
James Eragons M. Weasley
Mugglesınız/Lütfen Kendinize Bir Bina Veya Meslek Seçiniz
James Eragons M. Weasley

Erkek
Rp Partneri : İsteyen öm atsın
Rp Yaşı : Dj'nin Ordusu.Başka Ne Olacak Bea xD
Gerçek İsmi : Kötülüğü,aynı zmnda Weasley olması ve zihinfendar & zihinbend olması
Ruh Hali : Tom'un odası Heyup71gt6

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tom'un odası Imgleft80/100Tom'un odası Emptybarbleue  (80/100)
Tarafı:

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 15:44

Tom'un odası Genc_odasi_3

~~Rp İn~~

En son Tom Mathers Weasley tarafından C.tesi 28 Mart 2009, 16:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
James Eragons M. Weasley
James Eragons M. Weasley

Erkek
Gerçek İsmi : Kötülüğü,aynı zmnda Weasley olması ve zihinfendar & zihinbend olması

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 16:03

Tom yatağında uyuyordu.Yazın vermiş olduğu bir serinlikle bir o yana bir bu yana dönüp duruyordu aslında rüyasında ne gördüğü hemen anlaşılıyordu "İsmi Lazım Değil Kişiyi" görüyordu.Ardından bir ışıltı parlıyor ve Mathers'a doğru geliyordu.O anda Malikane'nin cini Jammer,Mathers'ı dürttü ve o anda Mathers uyandı.Mathers Jammer'ın yüzüne minnet dolu bir ifadeyle baktı.Daha sonra bu minneti söze döktü
"Teşekkür ederim Jammer beni ölmekten kurtardın sana canımı borçluyum"
Jammer bu sözler karşında şok oldu.Çünkü;Mathers erken uyanmaktan hoşlanmazdı.Bir neden bulamayınca Mathers'a dönerek.
"Efendim siz erken uyanmayı sevmezdiniz ne oldu böyle?"
Mathers onun afalladığını gördü biraz kırıldı ama aldırış etmedi Sonra Jammer'a dönerek
"Gerçekten Jammer sabahın köründe ne oldu da beni dürtüp uyandırdın herhalde önemli bir şey olmalı"
Jammer ona

"Şey,efendim bir isteğiniz var mı diye gelmiştim
Mathers ona gülümseyip ve sevecen bir tavırla

"Teşekkür ederim Jammer ama ben uyumak istiyorum"
Mathers yatağına yattı uykuya daldı birkaç dakika kapının gıcırtsını duydu içeri giren kimdi acaba.
Elisabeth Rose Weasley
Admin-Muggle Araştırmaları Prof.
Elisabeth Rose Weasley

Kadın
Rp Partneri : Brian Justin Black (UfakLık'mMm)
Rp Yaşı : 27
Gerçek İsmi : Şeyma
Ruh Hali : Tom'un odası Friendssx91pb8
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tom'un odası Imgleft100/100Tom'un odası Emptybarbleue  (100/100)
Tarafı: Yoldaşlık

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 16:27

Rose bu sabah erken uyanmıştı.Rose bu günlerde çok mutluydu.Rose kardeşinin okuldaki durumlarını kendisinden öğrenmek istiyordu.Biraz ilgi göstermeliydi Tom'a.Okulda öğretmen olabilirdi ama şimdi ise şefkatli bir abla olacaktı.Zor birşey değildi Rose için.Evin en büyük çocuğuydu o.Rose yatağından kalkar kalkmaz kardeşinin odasına gitti.Tom'un kapısına geldiğinde sesleri duyabiliyordu.Jammer Tom'u uyandırmış olmalıydı.Jammer kapıdan çıkarken Rose'ye günaydın demeyi ınutmamıştı.Rose içeri girdiğinde kardeşini tekrar uyumaya çalıştığını farketti.

''Bu kadar uyku yetmez mi beyefendi?Biraz da ablanla vakit geçir bakalım.Hadi kalk bakalım.Bana okulda neler yaşadığını anlat çok merak ediyorum.''

Rose her zamanki gibi gülümsüyordu.Rose Tom'u şanslı sayıyordu.Çünkü Rose ve Jane'ye kimse böyle sorular sormamıştı.Onlar çocukluk yıllarını hep yalnız geçirmişlerdi ama Tom yalnız geçirmeyecekti.

James Eragons M. Weasley
James Eragons M. Weasley

Erkek

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 16:36

Mathers bunun kim olduğunu anlamıştı ablası Rose'tu Mathers gözlerini açmak istemiyordu ama ablası öyle düşünmüyordu herhadle herhalde ilk kez büyük sözü dinleyebilir duruma geliyordu

''Bu kadar uyku yetmez mi beyefendi?Biraz da ablanla vakit geçir bakalım.Hadi kalk bakalım.Bana okulda neler yaşadığını anlat çok merak ediyorum.''

Ablası o soruyu sormuştu şimdi ablasına ne diyecekti Oliverla kapıştık mı yo bunu diyemezdi.Her zamanki gibi bir yalan uydurmalıydı ama bu yalanlar git gide Dj'nin ki gibi ustalaşıyordu.Mathers yatağından kalktı,ablasına bakıp sevecen bir tavırla

"İyi ablacığım bugüne kadar her dersi çok iyi dinledim"
Yalan yalan ve gene yalan çok fazla sallamıştı Herhalde ablası onun K.S.K.S. dersini kaçırdığını duymamıştı biraz içi rahatladı ve ablasına doğru gözlerini dikti ablasının konuşmasını bekliyordu
Elisabeth Rose Weasley
Elisabeth Rose Weasley

Kadın
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 17:02

Rose kardeşine pek güvenmiyordu;yurtta olanları duyduktan sonra.Rose iyimser bir tavırla Tom'u dinledi.Bu dinledikleri Rose'ye hiç inandırıcı gelmemişti.Tom ablasının kim olduğunu unutmuş olmalıydı.Rose sessiz bir şekilde ''Occlumency'' demişti.Kardeşinin zihnini okumasında bir sakınca yoktu.Rose'nin yüzü yavaş yavaş değişmeye başlamıştı.O iyimser güler yüzlü abla yerine sinirlenmiş ve çatık kaşlı abla gelmişti.

''Tom ben senin ablanın ve müdirenim.Bunu unutmuş gibisin.Bana herşeyi kendin mi anlatırsın yoksa ben zihnin okumaya devam mı edeyim?Canını acıtmak istemem.''

Rose bu sefer ciddileşmişti.Tom'un yalan söylemesini istemiyordu.Rose Tom'un iyi bir öğrenci olması için elinden geleni yapacaktı.İnsanlar kendilerine yapılmayanı başkalarına yapmak istemezler ama Rose istiyordu.
James Eragons M. Weasley
James Eragons M. Weasley

Erkek

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 17:14

Mathers canının acıdığını hissetti,ablası onun zihnini okuyordu zihinbendeliğini kullanmak istedi ama ablasının gücüne yenik düştü:ablası her şeyi öğrenmişti

''Tom ben senin ablanın ve müdirenim.Bunu unutmuş gibisin.Bana herşeyi kendin mi anlatırsın yoksa ben zihnin okumaya devam mı edeyim?Canını acıtmak istemem.''

Mathers ablasının yüzüne masum masum baktı aslında hiç de uslu bir çocuk değildi.Oliver'la boş salonda kavga edeceklerini son bir kuvvetle sakladı.Mathers ablasına dönerek

"Abla biz Oliverla birbirimizle ağız dalaşına girdik,birde K.S.K.S. dersini kaçırdım hepsi bu kadar yemin ederim ki başka yaptığım bir şey yok,bunları yaptığım için senden özür dilerim"
Mathers ablasının yüzüne dikkatle baktı hala Mathers'a kızgındı iyi ki kavga edeceklerini öğrememişti bu sefer ona gerçekten kızardı

Rp Out:Şeyma abla kavga konusunu zihinfendarlığınla okumamış ol lütfen
Elisabeth Rose Weasley
Elisabeth Rose Weasley

Kadın
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 17:27

Rose zihin okumayı pek sevmezdi ama mecbur kalmıştı.Rose kendi zihni okunduğunda çok kızardı.Karşısındakininde kızmış olması Rose'yi zihin okumaktan uzaklaştırıyordu.Rose kardeşinin yalancı olmasından korkmaya başlamıştı.Rose ceza vermekten nefret ederdi ama ceza vermemezlik yapmazdı.Tom'un Oliverle neden kavga ettiğini ve derse neden girmediğini öğrenmek istiyordu.

''Derse neden girmedin?Olive ile neden kavga ettin?Son olarak bana neden yalan söyledin sevgili kardeşim?''

Rose biraz bağırarak konuşmuş olmalıydı ki ev cini kapıya gelmişti.

''Jammer birşey gidebilirsin.''

Rose biraz sakinleşmişti.Tom'a verilebilecek cezayı düşünüyordu şuan.
James Eragons M. Weasley
James Eragons M. Weasley

Erkek

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 17:35

Mathers sabırsızlıkla ablasının lafını beklerken gözlerini tavana dikti ve dikkatle baktı O anda ablası konuşmaya başladı
''Derse neden girmedin?Olive ile neden kavga ettin?Son olarak bana neden yalan söyledin sevgili kardeşim?''

Ablasının bu sözleri Mathers'ı kuşkulandırmıştı ama cevap vermek zorundaydı o anda çok bağırmasından olacaktı ki Jammer gelmişti ablası ona dönerek bir şey olmadığını izah etti.Mathers o anda savuşmaya çalıştı ama yakalanmıştı
"Derse beni tuvalete kilitledikleri için giremedim,Oliver ile kavga nedenimiz ise bana ikide bir "Weasley'cik" demesi,sana söylemememin sebebi bana ceza vermemen için abla lütfen beni affet"
Mathers ablasının ona ceza vermesinden korkuyordu.Gözlerini tavana dikti o anda ablası konuşmaya başladı.

En son Tom Mathers Weasley tarafından C.tesi 28 Mart 2009, 17:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Elisabeth Rose Weasley
Elisabeth Rose Weasley

Kadın
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 17:50

Rose çıldıracak gibi oluyordu.Tom yine yalan söylüyordu.Rose son bir şans vermek için tekrar soracaktı o soruyu.Tom hiç ablalarına çekmemişti.Ablaları yalan söylediklerinde kimse tabi Rose ve Jane'yi iyi tanıyanlar hariç bunu anlamazlardı.Tom ise asla yalan söyleyemiyordu.Bir kere Oliver asla Weasleyleri aşağılamazdı.Çünkü onun annesi ve babaannesi de bir Weasleydi.

''Tom bana yalan söylemeyi kes!Oliver asla öyle biri değildir.Hem Oliver'in annesei ve babaanesi de bir Weasley.Bana herşeyi ya anlatırsın ya da iki hafta boyunca bana ve birkaç profesöre yardım edersin;hafta sonları da dahil.''

Rose sinirinden epey ağır bir ceza düşünmüştü.Tom doğruyu söylediğinde belki bu cezayı düşürebilirdi.
James Eragons M. Weasley
James Eragons M. Weasley

Erkek

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 17:59

Mathers tavana bakarken ablası

''Tom bana yalan söylemeyi kes!Oliver asla öyle biri değildir.Hem Oliver'in annesei ve babaanesi de bir Weasley.Bana herşeyi ya anlatırsın ya da iki hafta boyunca bana ve birkaç profesöre yardım edersin;hafta sonları da dahil.''

Mathers bunları dinlerken gözünden birkaç damla yaş geldi
"Yemin ederim ki yalan söylemiyorum Oliver bana "Weasley'cik" dedi gerçekten eğer yalansa bir daha Hogwarts'ı görmek nasip olmasın benim için,tabi ben nerde büyüdüm,yurtta ister istemez orda dayak yeyemek için yalan söylüyordum tabi sana döre bunu inkar etme,Oliver burda büyüdü ve hiç yalan söylemedi tabi ya onunla benim arasında büyük bir fark var"

Mathers bunları söyledikten sonra yataktan kalktı,odasının kapısına kadar yürüdü ve açtı.Dışarı çıktı yürüyerek banyo ya kadar geldi ve kapıyı kilitledi ama ablasının sesini hala duyuyordu.
Elisabeth Rose Weasley
Elisabeth Rose Weasley

Kadın
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

Tom'un odası Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un odası   Tom'un odası EmptyC.tesi 28 Mart 2009, 18:07

Rose abla olmayı bu sefer becerememişti.Kendisi başklarına sorumluluk sahibi ol derken kendisinin sorumluluk sahibi biri olmadığını unutuyordu.Rose kardeşini üzmek istemezdi ama bir kere yalan söyleyen birinin bir daha yalan söylemyeceğini bilemezdi.

''Bana karşı yalan söylemeseydin sana güvenebilirdim.Sen ablanı tanıyamamışsın.Şunu unutma bana bir kere yalan söyleyen birine bir daha çok zor güvenirim.Beni Daniel'e sor çünkü ancak beni sana o anlayabilir.Benim güvenimi kazanmaya çalışma sen sadece kapıları çarp git!''

Rose bu sefer çok sinirlenmişti.Tom'un şu an ne yaptığını merak bile etmiyordu.Odadan yıldırım hızıyla çıkarak odasına gitti.

Tom'un odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-