Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sessizlik,yalnızlık ve viski...

2 posters
YazarMesaj
Alexandrea Venüs Strong
Mugglesınız/Lütfen Kendinize Bir Bina Veya Meslek Seçiniz
Alexandrea Venüs Strong

Kadın
Rp Partneri : yok ama istersen olabilir
Rp Yaşı : karanlık
Gerçek İsmi : kurnazlıkları ve güzelliği
Ruh Hali : Sessizlik,yalnızlık ve viski... Agla1ne01bn8

Bilgilerim
Rp Puanı:
Sessizlik,yalnızlık ve viski... Imgleft0/0Sessizlik,yalnızlık ve viski... Emptybarbleue  (0/0)
Tarafı:

Sessizlik,yalnızlık ve viski... Empty
MesajKonu: Sessizlik,yalnızlık ve viski...   Sessizlik,yalnızlık ve viski... EmptyÇarş. 24 Haz. 2009, 17:39

Venüs buraya geldiğinden beri çok yalnızdı.Kafasına göre bir arkadaş bulamamıştı.Bütün ailesinden uzaklaşmıştı.Ailesine dışarıdan bakan aile demezdi,değillerdi çünkü.Hayatı boyunca yalnızlık çekmişti Venüs.İsmine yakışır birşey değildi bu.Venüs roma mitolojisinde güzellik ve aşk tanrıçasıydı.Güzellik kısmı doğruydu ama aşk kısmı biraz uymuyordu Venüs'e.Evde sıkılmıştı okul kapandıktan sonra.Kayalıklara gitse iyi olacaktı.Orada rahatlıyordu.Herşeyi silip atabiliyordu en azından.Venüs biraz etrafta gezdikten sonrs barın tekine girp kafa demlemek için bir-iki şişe ateş viskisi almıştı.Venüs sonunda gelmek istedeği yere gelmişti.Biraz yürüdükten sonra olduğu yere oturmuştu.Canı sıkıldığında,kendisini yalnız hissettiğinde şarkı söylerdi Venüs.Ateş viskisinin birini yanına aldı ve bir yudum aldı.Sevdiği şarkılardan birini söylemeye başladı.

''You held my hand and walked me home, i know
While you gave me that kiss it was something like this it made me go ooh ohh
You wiped my tears, got rid of all my fears, why did you have to go?
Guess it wasn`t enough to take up some of my love
Guys are so hard to trust
Did i not tell you that i`m not like that girl
The one who, who gives it all away
[ did you think that i was gonna give it up to you, this time?
Did you think that it was somethin i was gonna do? and cry
Don`t try to tell me what to do
Dont try to tell me what to say
You`re better off that way
Don`t think that your charm and the fact that your arm is now around my neck will get you in my pants
I`ll have to kick your ass and make you never forget
I`m gonna ask you to stop, thought i liked you a lot, but i`m really upset
Get out of my head, get off of my bed yeah that`s what i said
Did i not tell you that i`m not like that girl?
The one who, who throws it all away
This guilt trip that you`ve put me on won`t, mess me up i`ve done no wrong
Any thoughts of you and me have gone away
Better off that way
I`m better off alone anyway''

Venüs şarkıyla birlikte dalmıştı düşüncelere.
Amy Lisabeth Black
Amy Lisabeth Black

Kadın
Rp Partneri : <3 Jasper Ruby Black <3 (PLATONİK)
Rp Yaşı : Gidişat Ölüm yiyen :D Fakat her an değişe bilirim çünkü kanımda 360 var xD :D
Gerçek İsmi : Ben kendim bir özelliğim! :P
Ruh Hali : Sessizlik,yalnızlık ve viski... Cheesyol11at4

Bilgilerim
Rp Puanı:
Sessizlik,yalnızlık ve viski... Imgleft0/0Sessizlik,yalnızlık ve viski... Emptybarbleue  (0/0)
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Sessizlik,yalnızlık ve viski...   Sessizlik,yalnızlık ve viski... EmptyÇarş. 24 Haz. 2009, 17:59

Amy o gün çok sıkılıyordu.. Dört duvar arası odada ne yapabilirdiki?.. Hapis hayatı yaşamak istemeyen Amy , yorucu ve bir o kadar sıkıcı günün ardından karanlık kayalıklara gelmek istediğini düşündü. Çünkü orada hiç sıkılmıyordu , en azın dan bir kaç tanıdık oluyordu ve sohbet ediyorlardı... Amy bunları aklından geçirince cebindeki asayı çıkardı ve karanlık kayalıklara cisimlendi... Amy burayı çok seviyordu. Bir taraftan deniz dalgaları bir taraftan çalıların sesi Amy nin yüzüne küçükte olsa bir tebessüm ekliyordu... Amy çalılar dan çıkıp kayalıkların olduğu bölüme gelince genç bir kız gördü... Biraz üzgün duran kız şarkı söylüyordu.. Amy ise düşündü... Bir insan neden şarkı söyler?. Tabiki sıkıldığında! Amy kızı arkadan tanıdığı birine benzetemedi... Zaten fazla arkadaşı yoktu , olanlarıda iyi tanıyordu... Amy kızı ürkütmemek için yavaş ve küçük adımlarla ona doğru yaklaştı.. Kıza orta mesafedeki kayanın üstüne odurdu , ama genç bayan Amy'i fark etmedi. Çünkü söylediği şarkıya ve düşüncelerine dalmıştı... Amy tanışma maksadıyla kıza doğru kısık ve tiz bir sesle şunları söyledi... "Merhaba"
Alexandrea Venüs Strong
Alexandrea Venüs Strong

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Sessizlik,yalnızlık ve viski...   Sessizlik,yalnızlık ve viski... EmptyÇarş. 24 Haz. 2009, 18:08

Birisi ona seslenmişti ama bu Venüs'ü ürkütmüştü.Sessizliğin içerisinden çıkan kısık ses Venüs'ün kendisini savunmasına neden olmuştu.Venüs çok hızlı bir şekilde asasını çekmişti karşısındaki kıza.Venüs kızı hiç görmemişti ama zararlı birine benzemiyordu.Burada tek başına şarkı söyleyeceğine bu kızla konuşabilirdi.Bu yüzden kendisine seslenen kıza karşılık vermek istedi.

''Merhaba,beni biraz korkuttunuz.Adım Alexandrea Venüs ama siz kısaca Venüs derseniz sevinirim.''

Venüs'ün yüzüne küçük bir tebbessüm yerleşmişti.Venüs kıza bakarken asasının hala havada olduğunu farketmişti.

''Kusura bakma.Kendimi korumalıyım.Senin adın ne bu arada?''

Venüs sakinleşmişti.Karşısındaki kıza karşı nazikliği elinden bırakmıyordu ama diğer elindeki viskiden de bir yudum almayı unutmuyordu.
Amy Lisabeth Black
Amy Lisabeth Black

Kadın
Rp Yaşı : Gidişat Ölüm yiyen :D Fakat her an değişe bilirim çünkü kanımda 360 var xD :D

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Sessizlik,yalnızlık ve viski...   Sessizlik,yalnızlık ve viski... EmptyÇarş. 24 Haz. 2009, 18:30

Ahh O da ne Amy istemeden kızı korkutmuş olmalı ki asayı karşısında buldu.. Amy de bu durumdan ürktü ve kendini biraz geriye çekti. Kızın bu davranışına anlam veremedi fakat korkuyu gözlerinden okuya bilirdi çünkü çok belli olmuştu.. Amy "Sanırım onu ürküttüm keşke ilk önce onun bir cümle kurmasını bekleseydim" Diye düşündü fakat iş işten geçmişti.. Bundan sonra dikkatsizce kurulan bir cümle büyülere yol açabileceğini düşündü Amy ama bir cümle kurmak istemedi... Kızın tepkisine göre cevap verecekti çünkü. Biraz sessizlikten sonra kız sessizliği bozdu ve ''Merhaba,beni biraz korkuttunuz.Adım Alexandrea Venüs ama siz kısaca Venüs derseniz sevinirim.'' Dedi.. Bu cümle Amyi rahatlatmıştı fakat hala karşısında duran asa sinirini bozuyordu çünkü cümlesisce kurulan bir büyü herşeyi değiştire bilirdi... Amy bunları düşünürken Venüs'e cevap vermediğini fark etti tam aklından geçen bir cümleyi dile getirecekken Venüs konuşmaya başladı fakat asa hala havadaydı... ''Kusura bakma.Kendimi korumalıyım.Senin adın ne bu arada?'' Dedi... Bundan sonrası Amy için kolay olacaktı çünkü bu konuşma Amy'e göre arkadaşlığa gidiyordu.. Kısa süren bu sessizliği bozan Amy oldu... "Ah kusura bakma seni korkuttum fakat istemeden oldu.. Bu arada ben Amy Lisabeth Black.. Bana Amy dersen sevinirim. Sıkılmış olduğunu düşündüm ve o yüzden seninle iletişim kurmak istesim.. Bu arada Hangi okula başlayacaksın bu dönem?"

Alexandrea Venüs Strong
Alexandrea Venüs Strong

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Sessizlik,yalnızlık ve viski...   Sessizlik,yalnızlık ve viski... EmptyÇarş. 24 Haz. 2009, 18:47

Venüs karşısındaki kızı sevmişti.Kafa birine benziyordu.Blacklerden olduğundan belliydi bu.Blackleri pek tanımazdı ama ünleri duyulmuş bir aileydi.Venüs kendisine arkadaş bulduğunu düşünmüştü.Kızın sorusuna cevap vermediğini farketmişti.

''Malesef yine Hogwarts'a devam edeceğim.Galiba sende Hogwarts'a gidiyor olmasın yani orada Blackler çok da.Tek tek sormaktansa bana kendini anlatır mısın?''

Venüs Amy'i sevmişti.İyi anlaşacak gibilerdi.Venüs kendisi içerken karşısındakine teklif etmeden duramayacaktı.

''İçer misin?''

Şişenin birini Amy'e uzatmıştı Venüs.Sevmişti bu kızı kısa sürede arkadaş olabilirlerdi.Buraya geldiğine sevinmişti.Belki de iyi bir arkadaş bulmuştu kendine.
Amy Lisabeth Black
Amy Lisabeth Black

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Sessizlik,yalnızlık ve viski...   Sessizlik,yalnızlık ve viski... EmptyÇarş. 24 Haz. 2009, 21:20

Amy Venüsü çok sevmişti. Çok iyi birine benziyordu ama black olmamasına emindi , çünkü Black malikanesinde onu görmemişti. Amy Venüsün cevabını beklerken iyi arkadaş olabileceklerini düşündü ve sevindi. Amy nin kazla arkadaşı yoktu. Fakat kimseyi geri çevirmezdi. Deniz dalgaları eşliğinde rüzgala dans eden saçlarını düzeltmek için elini kaldırdığında sessizlik oluştuğunu fark etti Amy... Bu sefer sessizliği bozan o olmayacaktı ama... Venüs konuşmaya başladı. ''Malesef yine Hogwarts'a devam edeceğim.Galiba sende Hogwarts'a gidiyor olmasın yani orada Blackler çok da.Tek tek sormaktansa bana kendini anlatır mısın?'' Dedi Venüs.. Bu konuşmadan sonra Amy kendini tanıtmak için kafasından bir konuşma toparlarken Dikkati Venüs'ün elindeki viskiye çekti.. "Ne yalan söyleyeyim camın çekti" diye düşündü.. Tam konuşacakken Venüs elindeki şişeyi Amye uzattı ve ''İçer misin?'' Dedi.. Amy Aslında biraz düşündü ama sonradan düşünmesinin çok saçma olduğunu fark etti ve gülümseyerek Venüs'ün elinden şişeyi aldı... Yavaşça bir yudum içti ve konuşmaya başladı. "Öncelikle teşekkür ederim.. Bende hogvarts'a gideceğim Ravenclaw Dördüncü sınıf olarak.. Orada fazla arkadaşım yok açıkcası.. Eeee sende bahsedermisin bana kendinden?"
Alexandrea Venüs Strong
Alexandrea Venüs Strong

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Sessizlik,yalnızlık ve viski...   Sessizlik,yalnızlık ve viski... EmptyPerş. 25 Haz. 2009, 12:49

Amy Venüs'in elindeki şişeyi hiç tereddüt etmeden almıştı.Venüs buna sevinmişti.Kendisi gibiydi bu kız.Ravenclaw dördüncü sınıf öğrencisiymiş Amy.Venüs'e göre küçüktü ama kafa kızdı.Venüs anlaşabilirdi Amy ile.Ravenclaw olduğuna göre oldukça zeki olmalıydı.Venüs'ün ilk kez zeki bi arkadaşı olacaktı.Biraz komik bir durumdu bu.

''Ben Slytherin beşinci sınıf öğrencisi olarak devam edeceğim Hogwarts'a.Benim de yok denebilir ama idare edebiliyorum.Buraları pek bilmem ben.Fransa da yurtta kalıyodum yani yeniyim denebilir.''

Venüs kendinden kısa ve öz bir şekilde bahsetmişti.Kendinden bahsetmeyi pek sevmezdi.Karşısındakini bir sürü güzel anısı varken Venüs'ün pek güzel anısının olmaması bazen üzebilirdi onu.Aslında pek takmazdı bunu.Elindeki viskiden birkaç yudum almıştı
Amy Lisabeth Black
Amy Lisabeth Black

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Sessizlik,yalnızlık ve viski...   Sessizlik,yalnızlık ve viski... EmptyPerş. 25 Haz. 2009, 15:19

Amy ile Venüs artık arkadaş olma yolunda ilerliyorlardı.. Amy yeni bir arkadaşlık konusunda çok sevinçliydi çünkü Amy'nin pek arkadaşı yoktu.. Amy sorusunun cevabını beklerken aklına yeni yeni sorular geliyordu ve ''Ben Slytherin beşinci sınıf öğrencisi olarak devam edeceğim Hogwarts'a.Benim de yok denebilir ama idare edebiliyorum.Buraları pek bilmem ben.Fransa da yurtta kalıyodum yani yeniyim denebilir.'' Dedi Venüs.. Amy aklından "Slytherin mi? Demekki o da karanlığa yakın birisi" diye geçirdi.. Amy Elindeki şişeden birazdaha içerken neler söyleyeceğini gözden geçiriyordu.. Fakat Venüs'ün Amy den büyüktü.. Amy'e göre bu sorun değildi ama Venüs'ü bilemiyordu bu yüzden şaşırtmalı bir cümle söyledi..."Aramızda bir yaş var diymi aramızda?.." Aslında bu cümleye Venüs cevap vermeye bilirdi ama eyer cevap verirse Venüs'ün aralarındaki yaş ile ilgili düşüncelerini öğrenecekti Amy... Cümlesine gelecek tepkiyi beklerken viskiyi yuduöluyordu Amy.
Alexandrea Venüs Strong
Alexandrea Venüs Strong

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Sessizlik,yalnızlık ve viski...   Sessizlik,yalnızlık ve viski... EmptyPtsi 29 Haz. 2009, 10:37

''Evet ama benim için yaş önemli değil Amy.Anlaşabiliyorsam yaş önemli değildir benim için.Seninle de anlaşacak gibiyiz.''

Venüs Amy'in yüzüne bakıyordu.Güzel kızdı.Hava zifiri karanlık olmuştu ama yıldızlar aydınlatıyordu etrafı.Venüs yıldızları seyretmeyi severdi.Tek dostlarıydı onlar.Sırlarını kimseye söylemezlerdi,itiraz etmezlerdi.Onlar Venüs'ü sadece karanlıktan ufakta olsa kurtarıyolardı -Venüs bunu sevmese de-.

''Sence iyi bir arkadaş olur muyuz?''

Venüs viskiden bir yudum aldı ve gökyüzüne bakmaya devam etti.

Sessizlik,yalnızlık ve viski...
1 sayfadaki 1 sayfası