Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Muska / Tılsım Dersi Kuralları

YazarMesaj
Eduard Justin Black
Tılsım/Muska Profesörü
Eduard Justin Black

Erkek
Rp Partneri : Çapkın ama sevgiliye ihtiyacı var... RPG partneri, lejant ve PM
Rp Yaşı : 26
Gerçek İsmi : Emre
Ruh Hali : Muska / Tılsım Dersi Kuralları Boupi31rp5
I. Uyarı

Bilgilerim
Rp Puanı:
Muska / Tılsım Dersi Kuralları Imgleft100/100Muska / Tılsım Dersi Kuralları Emptybarbleue  (100/100)
Tarafı: Ölüm Yiyen

Muska / Tılsım Dersi Kuralları Empty
MesajKonu: Muska / Tılsım Dersi Kuralları   Muska / Tılsım Dersi Kuralları EmptyCuma 13 Kas. 2009, 20:29

1- Ders RPsi ve ödevler 100 puan üzerinden değerlendirilip, sihirsel not birimleri ile panoya asılacaktır. Puanlama sistemi:

Geçer Notlar:

Olağan Üstü (O) : 90 - 100
Beklenenin Üstünde (B): 75 - 89
Uygun (U) : 60 - 74

Zayıf Notlar:

Zayıf (Z) : 45 - 59
Felaket (F) : 20 - 44
İfrit (İ) : 00 -19

şeklinde olacaktır. "Geçer Not" ya da "Zayıf Not" alanlar her seviye için binasına değişik miktarda puan kazandıracağından puanlar ileride açıklayacağım kadar olacaktır. Derse girmeyenlerin binalarından 20 puan düşülecektir. Ödevler ise kopyalanmayacak, kendi yorumlarınız katılarak hazırlanacaktır. Uzunluk önemlidir ama hayal gücü çok daha önemlidir. Zaten ödevlerin benim istediğim şekilde olması için Harry Potter serisinden pek yararlanmayacağız.

2- Dersler Offline işleneceği için herkes bir RP bırakabilir. Eğer Online işlenme durumu olursa zaten size bildirilir. Dersimde laf atma, tartışma başlatma tarzı şeyler istemiyorum.

3- Okulun son saatleri gelince, yani son dersimizde, sınav olunacaktır. Sınav sisteminde notlar ödev gibi değerlendirilecektir. Sınavda asıl şeyin bilgi değil hayal gücü olduğu böylelikle anlaşılacaktır. Ne kadar bilirseniz bilin soruların hepsine hayal gücü katmanız gerekir. Bu nedenle bana "Ben her şeyi doğru yazdım, neden benim puanım bu kadar düşük?" diye soru ormayınız. Sınav sisteminin işleyişi şu şekilde olacaktır; sınav soruları ders başlığı gibi açılacak, öğrenciler oraya RPlerini bırakacak, sonra da bana soruların cevaplarını PM ile yollayacaklardır. Ders sistemindede ödevleri bana eğer ders RPnizi yapmadan yollarsanız kabul etmem.

4- Derslerde yeni büyü öğrendiysek bunu derslerden sonra Çalışma başlığında çalışarak binanıza puan kazandırabilirsiniz. Çalışma yapmak için Online bir RPyi oraya bırakınız. Size büyünün yapılıp yapılmayacağını söyleyeceğim.

5- Dersim eğer seçmeli olursa yazılıp bahanesiz girmeyen, girip bahanesiz ödev yollamayanlar ya da girmeden ödev yapanlar olursa puan kazanmak yerine puan kaybederler. Bu kayıp yukarıda da verildiği gibi 10 puan olur ama üst üste 2 dersime gelmez, 2 ödev yapmazsanız ikincilerden 20 puan düşülecektir.

6- RPlerinizde benim konuşmalarıma ya da bahsettiğim hareketlerime yer verin ama asla bunu abartmayın.

7- Dersler Offline işleneceğinden eğer sorularınız olursa RPnizin sonunda sınıftan ayrılırken sorunuzu masama bıraktığınızı belirtiniz fakat soruları en altta spoiler içine alınız.

8- RPleriniz uzun olmalı çünkü offline ders işleyeceğiz. Renklendirme güzel olmalı ki şık dursun.

9- RPlerinizi lütfen yeni yazınız -başka sitelerden (ç)alıntı olmasın-.

10- Ekstra puan için ders sonunda sorular gibi koyarak bildirim yapınız. Eğer kabul edilirse size ulaşacağım.

Muska / Tılsım Dersi Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Photoshop dersi