Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DJ Black~ [Casanova Prince]

5 posters
YazarMesaj
Daniel Jacob Black
Karanlık Lord
Daniel Jacob Black

Erkek
Rp Yaşı : 27
Gerçek İsmi : Berker
Ruh Hali : DJ Black~ [Casanova Prince] Hmbl71ki2
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
DJ Black~ [Casanova Prince] Imgleft100/100DJ Black~ [Casanova Prince] Emptybarbleue  (100/100)
Tarafı: Ölüm Yiyen

DJ Black~ [Casanova Prince] Empty
MesajKonu: DJ Black~ [Casanova Prince]   DJ Black~ [Casanova Prince] EmptyC.tesi 02 Ocak 2010, 00:23

DJ Black~ [Casanova Prince] 00esfq66ic0

Karakter Kartı~
Tam Adı: Daniel Jacob Benjamin Black
Yaşı: 27
Sihirsel Soy: Safkan/Black
Uyruk: İngiliz
Din/Mezhep: Hıristiyan/Protestan
Dili: Ana dili İngilizce, Türkçe, çat pat da Almanca
Mesleği: Karanlık Lord
Lakapları: DJ, Danny Jake, Danny Boy, Dan, Danny, Çapkın Prens vs. Eklemek isteyen söylesin.

DJ Black~ [Casanova Prince] 00307cghDJ Black~ [Casanova Prince] 0030685bDJ Black~ [Casanova Prince] 00305bez

Fiziksel Özellikler~
Karşısındakini kimi zaman çok savunmasız bırakan mavi gözleri var. Kimi zaman da onun aslında ne kadar savunmasız olduğunu belli eder. Masum bir yüz ifadesi vardır. Sevimli durur, ilk bakışta kesinlikle karşısındakini korkutmaz. Aşırı yapılı olmasa da kaslı bir vücudu vardır. Eğer asasını kullanamayacak durumdaysa kaba kuvvetini kullanmaktan hiç çekinmez. 1.84 boyundadır. Kahverengi ve sürekli şekli değişen saçları vardır. Dudakları incedir ve bu onu kimi zaman en çok uyuz eden şey olur. Tırnaklarını çok sık ve kısa keser, bu da tırnaklarını yiyormuş gibi gözükmesine sebep olur. Burnunu ve gıdısını hiç sevmez. Burnu kemerli ve tuhaf bir şekle sahiptir. Gıdısıysa guatr başlangıcı varmış gibidir. Kafasına estiği gibi giyinir. Rahat olmayı sever. Her zaman da güzel kokar. Her şeye rağmen de görüntüsünü sever.

DJ Black~ [Casanova Prince] 0030986zDJ Black~ [Casanova Prince] 0030ag95DJ Black~ [Casanova Prince] 00321wkt

Kişilik özellikleri~
Onu ilgilendirmeyen bir olay söz konusuysa dünyadan habersizmiş gibi davranır. Hatta bazen onunla ilgili şeylere bile kulak tıkar. Çoğu kez sakin görünse de kendi içinde depresifin tekidir. Aykırı davranışları sever. Hoşlandığı kızlarda da aykırı seçimler yapar. Onun kalbine dokunabilen kişi anlar ki aslında çok duygulu biridir. Hayat ona doğduğundan beri iyi bir şey vermediği için o da iyi şeylerden hep uzak durur. Kötü biri oluşunu hep karşısına kötü şeylerin çıkmasına bağlar. Çoğu kez sonuçları düşünmeden hareket eder. ancak hiçbir zaman zararlı konumuna düşmez. Eninde sonunda kazanan odur.

DJ Black~ [Casanova Prince] 0030bpd3DJ Black~ [Casanova Prince] 0030gkh4DJ Black~ [Casanova Prince] 0030feba

Sevdikleri~
+Kadınlar, istisnasız.
+Şekerlemeler.
+Alkollü içecekler.
+Milkshake ve dondurma.
+
Türkçe Rap şarkılar.
+Yazmak/Herhangi bir şey olabilir. Birden fazla da günlüğü vardır.
+Okumak. Okuduğu şeyleri günlük hayattaki konuşmalarında kullanır.
+Uçmak, Quidditch ve Ateşoku.
+Kriket topuna vurulunca çıkan ses.
+Tembellik.
+Patlayana kadar su veya alkollü içki içtikten sonra tuvaletini yapmak[Hele de sarhoşsa].
+Şarkı söylemek. Kendi ahenkli sesini duymaya alışık.
+Aynanın karşısına geçip suratını şekilden şekle sokmak[En çok Kayıp Balık Nemo taklidini seviyor].
+Telefonla konuşmak.
+Muggle yapımı kurşun kalemler. Kalem tıraşla açarken çıkan ses de çok hoşuna gider.
+Haç[Bir inanç belirtisi olarak değil, şeklini seviyor].
+Kakaolu mısır gevreğiyle kaymak birası içmek.
+Merlin'le arada sırada dalga geçmek[Oysa ki Tanrı'dan kendine daha yakın bulduğu tek şeydir].
+Simpsonlar.
+Vişne suyu[her ne kadar sık sık içemese de].
+Okey oynamak.
+Lakapları.

DJ Black~ [Casanova Prince] 0000kew1DJ Black~ [Casanova Prince] 0000pyxdDJ Black~ [Casanova Prince] 0000ha2c

Sevmedikleri~
+Ona sadece büyükbabasının ismiyle hitap edilmesi[Benjamin. İsmi sever ama büyükbabasından dolayı kendisi için kullanılmasını istemez].
+İnsanların ona iyi davranması[çünkü insanları kırar ve kendisine iyi davrananları incitmek istemez. Eninde sonunda incitir tabi].
+Aptal sırlar. Ki kendi hayatı da sırlarla doludur.
+Gözlük takmak.
+Patlıcan ve ona dair her şey.
+Şeftali Likörü.
+Vişne suyunun yan etkileri [ehk!].
+Dişlerini üçten az sayıda fırçalamak[En az beş kere fırçalar].
+Muzlu Jelibon[İlaç tadı verir çoğu kez].
+Hap içmek.
+Vampirler[Ne bayat bir yaşam tarzı ama. Sadece kan içebilmek fazlasıyla ezik bir durum/Bir oburdan beklenilebilecek yorum xD.]
+Renkli oje süren kızlar.
+Quaffle'ın kulağının yanından geçerken çıkarttığı ses.
+Haşlanmış yiyecekler.
+
Sıcak balkabağı suyu[soğuğu çok daha iyidir].

DJ Black~ [Casanova Prince] 00315se1DJ Black~ [Casanova Prince] 0030ty39DJ Black~ [Casanova Prince] 00317dgd

Yetenekleri~
+Metamorfmagus.
+Çatalağız.
+Zihinfendar.
+Zihinbendar.
+İyi bir Quidditch oyuncusu/Her mevkide.
+Okey.
+İyi bir yazar.
+Çok hızlı okuyabilir.

+Sarhoş olsa bile, sarhoşken yaptığı her şeyi hatırlar.

DJ Black~ [Casanova Prince] 0031hfp4DJ Black~ [Casanova Prince] 0031y4c7DJ Black~ [Casanova Prince] 0031gzdh

Geçmişi&Bugünü~
Annesi: Melody Joanne Black[Önceden Weasley'ydi][Hayalidir]
Babası: Jacob Black[Hayalidir].

Kardeşleri/İkizi: Eric L. Black[Abi], Joanne Black[Abla], Brian Justin Black[İkizi], Alexis Melody Black[Kız Kardeşi], Amy Black[Kız Kardeşi], Eduard Justin Black[Erkek Kardeşi].
Çocukları: Regina Elwia Black, Dany Valerie Black, Lisa E. Shadow[Manevi], Kathleen Melody Molly Black, Oliver Jacob Brian Black, Merlin Daniel James Black.

DJ Black~ [Casanova Prince] 0031ahp9DJ Black~ [Casanova Prince] 003143axDJ Black~ [Casanova Prince] 0030yc1d

DJ Black~ [Casanova Prince] 000301kbDJ Black~ [Casanova Prince] 0003174kDJ Black~ [Casanova Prince] 00032351

DJ Black~ [Casanova Prince] 2lj3komDJ Black~ [Casanova Prince] 21j84rdDJ Black~ [Casanova Prince] Hra6wo

DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad0401DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad0395DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad0393

DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad004DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad003DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad006

DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad010DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad012DJ Black~ [Casanova Prince] 343nt6g

DJ Black~ [Casanova Prince] 24472322DJ Black~ [Casanova Prince] 11580966DJ Black~ [Casanova Prince] 95073106

DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad0355DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad0354DJ Black~ [Casanova Prince] Danrad0353

Eklenmek İçin;
Icon:
Düşünceleriniz: [Eklenmek istenen yer ve karakterlerimiz hakkındaki]
Tarafınız:
Soyunuz: [Safkan/Melez/Muggle Doğumlu/Muggle/Kofti]

En son Daniel Jacob Black tarafından Ptsi 21 Haz. 2010, 14:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Daniel Jacob Black
Karanlık Lord
Daniel Jacob Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
DJ Black~ [Casanova Prince] Imgleft100/100DJ Black~ [Casanova Prince] Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: DJ Black~ [Casanova Prince]   DJ Black~ [Casanova Prince] EmptyC.tesi 02 Ocak 2010, 00:23

~~~

DJ Black~ [Casanova Prince] James-james-mcavoy-875381_100_100
James H. Strong
Yediğimiz, özellikle içtiğimiz ayrı gitmez bu Ayyaş Tilki'yle! Hayatımın en kötü zamanlarından birinde karşıma çıktı ve hala da yanımda. Süpürge dolabındaki zulamı bulabilmiş yegane sarhoştur. Onsuz içtiğim ateş viskisi, vücudumda tuz ruhu etkisi göstermekle birlikte, sarhoş olmanın tadını bile çıkarttırmaz. Noel'de Profesörlerin Noel çoraplarına sebze koyuşumuzun zevkini şimdi hiçbir şey vermez. Onu bunu boşverin de, bu Tilki beni ben olduğum gibi kabul etmiş ve olan biten her şeye rağmen dostum olarak kalmıştır. Öldükten sonra bile dost kalmak isteyeceğim biri.

DJ Black~ [Casanova Prince] Ellen-Page-juno-1060530_100_100
Lisa E. Shadow
Beş çocuğun var diyen kişilere ısrarla karşı çıkarım; benim altı çocuğum var! Lisa'yla tanıştığımdan beri onda farklı bir şeylerin olduğunu biliyordum aslında. Ki yanılmadım da, hiç düşünmeden yandaşım olmayı kabul etti. O benim kızım. Hayır, annesiyle yatmadım ama manevi olarak Lisa'yı kızım gibi görüyorum. En yakın dostumun kızı olduğunu öğrenmeden önce de bu düşüncem aynıydı. Lisa'yla bu konuda anlaştığımız gün daha dün gibi aklımda. Karşılıklı kısır yiyip kaymak birası içmiştik. Belki de onu diğerlerinden ayıran şeylerden biri de bu; o da beni olduğum gibi kabul ediyor. Oğlumun aşık olduğu kişi, kızımın da en yakın dostu. Kim bilir, belki bir gün gelinim de olursun ha, Lisa?

DJ Black~ [Casanova Prince] Isabelli_fontana_017
Leia G. Strong
Leia'yı tanımadan önce, hiç platonik bir aşkım olmamıştı. Çünkü istediğim kızı istediğim gibi elde edebiliyordum. Ama Leia'ya karşı duvarlarım vardı. Evet, belki en yakın arkadaşının kız kardeşine aşık olan ilk kişi ben değilimdir ama Leia benim için farklıydı. Çok güzel bacakları ve baştan çıkarıcı bakışları olması önemli değil, o diğer tüm cadılardan farklı; ihtiyacım olan şeyleri anında anlayabiliyor. Ona sadece bir kez sahip olmuş olmama rağmen, doğal afetim uğruna sabretmeyi seviyorum. O benim sabit terimim -Dİ. Sanırım kaderimde terk edilmek var. O beni bırakmış olsa bile, platonik aşkımı her zaman seveceğim. Bir Lord bu durumlara düşer mi demeyin, insan hayatında kaç kere aşık olur ki? Bir mi, iki mi?

DJ Black~ [Casanova Prince] KM-katie-mcgrath-8009243-100-100
Cecilia Boudlaire
Ah Cecilia, benim casus meleğim. Sadakatinden hiç şüphem yok ve bana olan hayranlığın beni de sana hayran bırakıyor. Ben de sana saygı duyuyorum, eğer saygı duymasaydım inan çoktan sana asılmıştım. Benim bir suçum yok, gözlerin çok güzel, gözlere asla karşı koyamam. Tabi ben mesafeli olmak zorundayım, yine mesafeli olmak zorundayım! Kim bilir, belki bir gün seninle oldukça samimi olabiliriz. Önümüzde buna dair bir engel olduğunu sanmıyorum.

DJ Black~ [Casanova Prince] Isic4
Matt C. Strong
Kendime en az yeğenlerim kadar yakın gördüğüm birisin Matt. Eğer iyilik düşkünü kuzenime aşık olmasaydın, belki damadım bile olabilirdin. En azından James'le bizim eski hayallerimiz bu yöndeydi. Tabi benim için bu çok da önemli bir şey değil. Çünkü sen kim olursan ol, James'in yeğenisin. Bu da seni otomatik olarak benim de manevi yeğenim yapar. Yani benim için değerli bir adamsın. Oğlumun da bir numaralı arkadaşı olduğuna göre sorun yok demektir! Kütüphanede takılmaya devam edebilirsiz, Jessica'yla evlenebilirsin de belki. Ama sen benim tarafıma aitsin. Bunu er ya da geç anlayacağından eminim Matt. Kim olduğunu inkar etmenin sana hiçbir faydası yok.

En son Daniel Jacob Black tarafından Cuma 14 Mayıs 2010, 20:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Lisa E.Shadow
Slytherin VI. Sınıf
Lisa E.Shadow

Kadın
Rp Partneri : Söylesem aklın durur XD
Rp Yaşı : 14
Gerçek İsmi : Selün
Ruh Hali : DJ Black~ [Casanova Prince] Heyup71gt6
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: DJ Black~ [Casanova Prince]   DJ Black~ [Casanova Prince] EmptyPerş. 15 Nis. 2010, 18:58

Kurgularımız zaten belli diye sadece icon atıyorum hoccam DJ Black~ [Casanova Prince] 401246

DJ Black~ [Casanova Prince] James-james-mcavoy-875381_100_100 James Martin Strong (Kankan)

DJ Black~ [Casanova Prince] Ellen-Page-juno-1060530_100_100 Lisa Emily Shadow (Manevi kızın)

DJ Black~ [Casanova Prince] Isabelli_fontana_017 Leia Gretchen Strong (Manitan-dı bir ara şimdi gene kayıplara karıştı. Hatta bir ara ayrılmış olun ondan sonra kayıplara karışmış olsun ^^)
http://expelliarmus.express-forum.com/lejant-f12/lisa-shadow-t17
Daniel Jacob Black
Karanlık Lord
Daniel Jacob Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: DJ Black~ [Casanova Prince]   DJ Black~ [Casanova Prince] EmptyPerş. 15 Nis. 2010, 20:20

Ekledim Selün Very Happy Pek de sevdim yazdıklarımı Very Happy!
James H.Strong
Uçuş Profesörü&Ravenclaw B.S.
James H.Strong

Erkek
Rp Partneri : xx Kısa İlişkiler Adamı olsa da Nerissa Malfoy xx
Rp Yaşı : Ölüm Yiyen
Gerçek İsmi : Ayyaş Tilki
Ruh Hali : DJ Black~ [Casanova Prince] Yeasj31tg0
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: DJ Black~ [Casanova Prince]   DJ Black~ [Casanova Prince] EmptyCuma 16 Nis. 2010, 23:36

Ben de sevdim. Bayıldım hatta ^^
http://www.noxrpg.bigforumpro.com
Cecilia Boudlaire
Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Cecilia Boudlaire

Kadın
Rp Partneri : Neden Pm atmayı denemezler ki xD
Rp Yaşı : 23
Gerçek İsmi : Aymina (Aymishe)
Ruh Hali : DJ Black~ [Casanova Prince] Glensuratdw91qq6

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: DJ Black~ [Casanova Prince]   DJ Black~ [Casanova Prince] EmptyPerş. 22 Nis. 2010, 15:00

DJ Black~ [Casanova Prince] Katie-Morgana-katie-mcgrath-9341620-100-100xDJ Black~ [Casanova Prince] Katie-Morgana-katie-mcgrath-9341621-100-100xDJ Black~ [Casanova Prince] Katie-Morgana-katie-mcgrath-9341616-100-100
Sadık bir hizmetkar olarak eklenmek isterim. Kurgumu değiştirdim. Eğer sen de müsaade edersen Karanlık Taraf lehine casus olmak istiyorum. Hem Bakanlık hem de Yoldaşlık casusuyum. Cecilia'ya çok güveniyorsun. Cecilia da senin gücüne ve karakterine (ve de ünlüne Razz) tapıyor. Bir şeyler ayarlarsın kuzucuğum.
Karanlık Taraf
Melez (Muggle doğumlu anne, safkan baba)
Matt.C.Strong
Ravenclaw VI. Sınıf
Matt.C.Strong

Erkek
Rp Partneri : Platonik:P
Rp Yaşı : 11
Gerçek İsmi : Selün:F
Ruh Hali : DJ Black~ [Casanova Prince] Dansrr61ul2
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: DJ Black~ [Casanova Prince]   DJ Black~ [Casanova Prince] EmptyÇarş. 12 Mayıs 2010, 18:21

DJ Black~ [Casanova Prince] Isic4DJ Black~ [Casanova Prince] Isic2DJ Black~ [Casanova Prince] Th_TVDMTM7_BY_MARYDJ Black~ [Casanova Prince] Th_68DJ Black~ [Casanova Prince] Th_73

Matt'i bilirsin. Yeni görüntüsüyle sizlerle^^
http://www.noxrpg.bigforumpro.com
Daniel Jacob Black
Karanlık Lord
Daniel Jacob Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: DJ Black~ [Casanova Prince]   DJ Black~ [Casanova Prince] EmptyCuma 14 Mayıs 2010, 20:32

Ekledim ifindim Very Happy Hemen sizin lejantlarınıza da dalış yapacağım =)!

DJ Black~ [Casanova Prince]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» :::: Black'in Ordusu ::::
» Brian Justin Black