Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İç Hesaplaşma

YazarMesaj
Lathenia Nyx Pesadilla
Sihrin Uygunsuz Kullanımı D. Başkanı
Lathenia Nyx Pesadilla

Kadın
Rp Partneri : aranıyor...
Rp Yaşı : 21
Gerçek İsmi : steampunk
Ruh Hali : İç Hesaplaşma Evilgrin0007qd81ru5
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
İç Hesaplaşma Imgleft95/100İç Hesaplaşma Emptybarbleue  (95/100)
Tarafı: Ölüm Yiyen

İç Hesaplaşma Empty
MesajKonu: İç Hesaplaşma   İç Hesaplaşma EmptyPaz 04 Nis. 2010, 15:15

Korkular beni yavaş yavaş ele geçiriyordu. Kayalıklarda durmuş ileriye, en ileriye bakıyordum. Yanıma aldığım ateş viskisinin dibini bulmuştum. Sarhoş hareketleriyle yerime zar zor yerleştim ve bir şarkı mırıldandım
''Shouldn't let you conquer me completely
now I can't let go of this dream
can't believe that I feel

Good enough
I feel good enough
its been such a long time coming, but I feel good'
'Sesimi gittikçe yükseltiyordum. Ve sesimi yükselttikçe kelimeler karışıyor, gittikçe anlamsızlaşıyordu. Ama buna aldırmayarak devam ediyordum. Sanki yılların verdiği tüm nefreti ve acıyı kusuyordum. Sesim güzeldi, sanatçı bile olabilirdim. Ama ben onu tercih etmemiştim. Kolumdaki yeşil taşlarla bezeli bilekliğe baktım. Aralarına bir ay ve bir yıldız serpiştirilmişti. Bana annem olacak o pislik kadından yadigar kalmıştı. Evet, ondan nefret ediyor ve ona acıyordum. Aslında babama bile acıyordum. Nasıl kanabilmişti annemin onca oyununa! Nasıl inanabilmişti o iki kelimeye! Hala aklım almıyordu. Babamdan gizli, sevgilisiyle buluşarak birlikte oluyordu. Ama her şeyin bir sonu vardır, değil mi? Babam onları yakaladı ve kendisiyle beraber ikisinide katletti. Gözlerimin önünde! Sadece babam içim göz yaşı döktüm. Onun kanını göz yaşlarımla birleştirip içime akıttım. Şimdi ise herkese olan nefretimi kusuyordum. Şarkıyı söylerken gözlerimden acının; göz yaşlarının aktığını hissettim. Mavi gözlerim ilk kez bu kadar buğuluydu. Ve bir ses duydum. Bana eşlik eden bir ses... Bundan güç alarak söylemeye devam ettim. Hem söyledim hem ağladım.
''and I'm still waiting for the rain to fall
pour real life down on me
cause I can't hold on to anything this good
enough
am I good enough
for you to love me too?

so take care what you ask of me
cause I can't say no''

RP OUT: İsteyen herkes yazabilir...

İç Hesaplaşma
1 sayfadaki 1 sayfası