Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evaline Hayley Wright

2 posters
YazarMesaj
Evaline Lydia Slowen
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkan Yardımcısı
Evaline Lydia Slowen

Kadın
Rp Partneri : Yok.
Rp Yaşı : 22.
Gerçek İsmi : Berşan.
Ruh Hali : Evaline Hayley Wright Yuppirt81gm2
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Evaline Hayley Wright Imgleft85/100Evaline Hayley Wright Emptybarbleue  (85/100)
Tarafı: Ölüm Yiyen

Evaline Hayley Wright Empty
MesajKonu: Evaline Hayley Wright   Evaline Hayley Wright EmptyCuma 30 Nis. 2010, 18:18

Issız bir sokakta mutlulukla yürüyordum. Sonra karşıma bir kadın çıkınca yüzümdeki bütün gülümseme silindi. Kadın bana baktı. Esmer ve kısa boyluydu. Elindeki bıçak dikkatimi çekti. Kuşkuyla eline baktım. Çığlık atmamak için kendimi gerçekten çok zor tutuyordum.Bana tiksinerek baktı.

Nefes nefese uyandım. Rüyanın devamını hiç görememiştim. Hep bu kadını görüyordum. Kadının tüm suratını ezberlemiştim. Yataktan kalkıp mutfağa gittim. Bir bardak alıp, su doldurdum. Ellerim titriyordu. Suyu bir dikişte içtim. Neden bu kadar korkuyordum? Korkunç bir rüya değildi aslında. Delirmiş olmalıyım diye düşündüm. Bu kadını araştırmaya karar verdim. Acaba ailem biliyor mudur? Bu çok saçmaydı. Ama kadın bir Muggle' a benziyordu. Elinde asa yoktu. Annem bir Muggle olduğu için tanır diye düşündüm. Ve yavaş adımlarla yatağıma gittim. Gri yorganı üstüme çekip uyumaya başladım.

Artık sabah olmuştu. Saatim çalıyordu. Onu susturup yataktan kalktım. Her zaman erken kalkmayı severdim. Saatler sonra ailem kalktı Annem hemen kahvaltıyı hazırladı. Ailecek masaya oturduk. Babam yemeğini yeyip hemen işe gitti. Annemle yalnız kalmıştık. Ona
'' Seninle bir şey konuşmak istiyorum. Çok önemli. '' dedim. Annem başını sallayıp '' Tamam. '' dedi ve '' Ama önce alışverişe gitmeliyim. '' diye ekledi ve odadan çıktı.

Annemin gecikeceğini tahmin ediyordum. Onu bekledim. O sırada hep o kadını düşündüm. Sonra kafamı bunlardan uzaklaştırarak kitap okumaya başladım. Kitapta ürkütücü şeyler vardı. Kitabımı duvarın karşısına fırlattım. Sonra kapı çaldı. Bir ana ürktüm ve
'' Kim o? '' diye seslendim tiz bir sesle. Ne kadar korkaktım. Annemin sesi '' Benim. '' diye cevap verdi. Derin bir iç çekerek kapıyı açtım.

Annemin elinde bir sürü poşet vardı. Hepsini içeri taşıdım ve hemen konuya girip
'' Seninle konuşmam lazım, anne.'' dedim ve ona rüyamı anlattım, bitince duraksayıp '' Onun kim olduğunu biliyor musun? '' dedim. Annem ise esmer ve kısa diye kadının özelliklerini mırıldanıyordu sonra '' O benim ablam Elizabeth olabilir. Bana Hogwarts' tan mektup geldikten sonra benimle konuşmadı, bana kötü davrandı. Mezun olduktan sonra aramızda çok kötü kavgalar geçti. '' dedi. Başımı sallayıp odama gittim.

Acaba annemden intikam almak için beni öldürmek mi istiyordu? Korkuyordum. Sonra kapı çaldı ve içeri annem girdi bana her zaman ki güven veren sesiyle
'' Sakın bu konuyu kafana takma, dışarı çıkıp hava al. '' dedi. Annemin sözünü dinleyip dışarı çıktım. Annemin sözünü az dinlerdim ama bu sefer onun doğru söylediği tarafındaydım.

Hava güneşliydi. Saatlerce güneşin altında dolaştım. İnsanlar neşeyle sokakta yürüyor, alışveriş yapıyor, lokantalara girip yemek yiyor. Her yer cıvıl cıvıl. Biraz daha yürüdüm. Sonra ıssız bir sokağa geldim. Artık o kadını düşünmüyor, mutlulıkla yürüyordum. Sonra karşıda bir siluet belirdi. Kısa boylu esmer bir kadındı, elinde bir bıçak vardı. Bana çok yaklaştı. Ben ise adeta donmuştum
'' Sen annemin ablasısın... '' diye fısıldadım. Çığlık atmamak için kendimi zorluyordum. O ise kahkaha attı ve elindeki bıçağı bana sapladı. Ben yere yığılmıştım. Kadının benden uzaklaşan siluetini gördüm ve son kez ıssız sokağa baktım. Yavaş yavaş gözlerimi kapadım...
http://expelliarmus.express-forum.com/lejant-f12/e-v-a-l-i-n-e-t
Yancy Benjamin Black
Ölüm Yiyen
Yancy Benjamin Black

Erkek
Rp Partneri : Kuzen Kızı ^.^
Rp Yaşı : 17
Gerçek İsmi : Berker.
Ruh Hali : Evaline Hayley Wright Hmbl71ki2
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Evaline Hayley Wright Imgleft100/100Evaline Hayley Wright Emptybarbleue  (100/100)
Tarafı: Ölüm Yiyen

Evaline Hayley Wright Empty
MesajKonu: Geri: Evaline Hayley Wright   Evaline Hayley Wright EmptySalı 04 Mayıs 2010, 11:46

80~ Yazım yanlışı falan yok ama betimlemede eksik var. Bir de, olaylar çok fazla hızlı gelişiyor ve mantığa uymayan birtakım olaylar var. Yine de fena değil =).

Evaline Hayley Wright
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evaline Hayley Wright
» Evaline.