Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adreane~...

2 posters
YazarMesaj
Adreane Jaesnore
Gryffindor V. Sınıf
Adreane Jaesnore

Rp Yaşı : Belirsiz ?
Gerçek İsmi : Melek.
Ruh Hali : Adreane~... Yeasj31tg0
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Adreane~... Imgleft90/100Adreane~... Emptybarbleue  (90/100)
Tarafı: Tarafsız

Adreane~... Empty
MesajKonu: Adreane~...   Adreane~... EmptyC.tesi 12 Haz. 2010, 23:35

Adreane~... Stam-3-jessica-stam-11735287-100-100Adreane~... Stam-3-jessica-stam-11735253-100-100Adreane~... Stam-3-jessica-stam-11735192-100-100
Hırvat ve Fin Melezi.
İngilizce, Fince ve Yunanca biliyor.
Gryffindor binasında okuyor.

Finlandiyanın mükemmel aurasını bilir misiniz? İşte orada yetişmek, aura kadar mükemmel olmadı Adreane için. Dışlanmak kelimesi onun günlük yaşadığı olaydı. Her sabah penceresini açtığında ona bakan birçok irdeliyici bakış ve midesi bulanmış insan görüntüsü görmek ne kadar kötüdür. Her sabah öten cıvıl cıvıl kuşların hiç sesini canda işitmemişsen, orada yaşamak seni neden mutlu etsin ki? Göremiyorken, gözlerimi seviyorum demek gibi bir şey bu oysaki. Kış olduğunda dışarı çıkıp, donasıya kadar kar oynamanın tadını hiç çıkaramadı Adreane. Cadılar bayramında ise toplaması için imkan bile sunulmadı ona. O olgun olmak için yetiştirildi. Olgun olmak, normal olmak için. Daha diğer çocukların anneleri, çocuklarının sümüklerini temizlerken, Adreane annesinin üzüntüsünden sesini çıkarmıyordu. Ne çocukluk, ne de dostluk tanıdı. Bir tek anlaştığı vardı: Ablası Irena.

İlk yıllarda hep sakin bir çocuk oldu tıpkı ablası gibi. Sessiz,uslu, bilge... Fakat ablası İngiltere'ye gittiğinde, şimdi onu dinleyecek ve ona yardım edecek biri yoktu. Ailesi ile halk baskısından kendilerini bile koruyamazken Adreane onlara yakınamazdı. Kendisi başının çaresine bakma yollarını ararken, artık pencere açamaz olmuştu. Ama içinde biriktirdiği zehiri saldığında, işler değişecekti. Bardağı taşıran son damla da 2 Kasım günü olmuştu. (? Nerden çıktı hiç bir fikrim yok xD ) Annesinin gizli gizli ağladığını gördüğünde... O günden sonra da ezikliği kalmadı ama asilik büründü içine. Kimseye ihtiyacı yokmuş gibi davranması, Irena'yı bile dinlememesi ve kimseden korkusu olmadığını göstermesi... Kendini kanıtlamış olması büyük bir şeydi onun için, ama bunun farkında olan yoktu.

Hogwarts'ın ilk iki senesinde kimseyle iyi anlaşamazken, üçüncü sene iyi bir arkadaşı oldu. Sadece onun gibi olan iyi bir arkadaşı. Onu anlayan biri... Asiliği devam etti arkadaşıyla olduğu zamanlarda da, fakat gitgide alımlı biri olmaya başlıyordu. İnatçının teki olsa da kimi zaman eski, sessiz, uslu Adriane olmayı becerebiliyordu.

Adreane~... Stam-3-jessica-stam-11735183-100-100Adreane~... Stam-3-jessica-stam-11735188-100-100Adreane~... Stam-3-jessica-stam-11735180-100-100

İlgi Alanları~
Kuşkusuz Quidditch'e bayılır. Her türlü haber, kural takip eder. Zaten ona gösterdiği değeri başkalarına gösterseydi şuan etrafında çok daha fazla kişi olurdu. Şarkı söylemeyi sever. Muggle şarkılarına bayılır. Özellikle Rock ve Metal dinlemek onun zevk aldığı türlerdir. Yüzmeyi ve kitap okumayı da çok sever. Kimi zaman incelmiş kitap yaprakları arasında süzülürken, mutlu olur, kimi zaman da su dalgalarının bedenini okşadığında. Doğayla iç içe olmayı sevdiği için her türlü yaratık ve hayvana bir büyücü cadıymış gibi değer verir. O nedenle doğa ile ilgili olan her türlü işe el atmayı sever.

Adreane~... 2q21mavAdreane~... 2emllw0Adreane~... 3022bk0

Hoşlanmadıkları~

Ukalarla tüm ilişikileri kesiktir. İnsanlarla hemen yakın olmayı sevmediği için, buzdağlarını sever. Havalı dedikleri şu hiç bir şey olmayanlar vardır ya, onlardan da pek haz etmez. Onun için popülerlik asalet ve düzgün davranışla olmalıyken, o tür insanlar onun için hiçtir. Anormaldir ki gazete kokusundan nefret eder. Ona kötü şeyler yaşatır sanki. Sürekli birilerine aşık olanları da sevmez. Onun için aşk tek olmalıdır. Sorunlu olsa da Tek !
Adreane Jaesnore
Gryffindor V. Sınıf
Adreane Jaesnore

Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

Adreane~... Empty
MesajKonu: Geri: Adreane~...   Adreane~... EmptyC.tesi 12 Haz. 2010, 23:39

Spoiler:

LEJANT
Adreane~... Natalia-natalia-vodianova-12328359-100-100
Irena Jeasnore
Ablam. Evet, birbirimize benzemiyoruz. Bana zamanında o kadar çok yardım etmişti ki, sanırım onun sayesinde Adreane olabilmiştim. Ona karşı beslediğim sevgi paha biçilemez derecede. Onun cam gibi bir yüreği, herkese karşı güleryüzü vardır. Eskiden bende onun gibi olmayı isterdim ama o gittikten sonra onun gibi olmanın kolay olmadığını, yüzüme vurmuştu hayat. Ve Godric'in büyüsü beni sardığı günden itibaren ona ne sevgimi gösterdim, ne de söylediklerini yaptım. Ama bildiği bir şey vardı. Her ne kadar asi biri olsamda ona karşı göstermediğim, göstermek istemediğim bir sevgi var.

En son Adreane Jaesnore tarafından Paz 13 Haz. 2010, 20:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Irena Jaesnore
Ravenclaw VI. Sınıf
Irena Jaesnore

Rp Yaşı : 17
Gerçek İsmi : X.
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Adreane~... Imgleft100/100Adreane~... Emptybarbleue  (100/100)

Adreane~... Empty
MesajKonu: Geri: Adreane~...   Adreane~... EmptyPaz 13 Haz. 2010, 19:19

Adreane~... Natalia-natalia-vodianova-12328729-100-100Adreane~... Natalia-natalia-vodianova-12328342-100-100Adreane~... Natalia-natalia-vodianova-12328346-100-100Adreane~... Natalia-natalia-vodianova-12328347-100-100
Adreane~... Natalia-natalia-vodianova-12328359-100-100Adreane~... Natalia-natalia-vodianova-12328361-100-100Adreane~... Natalia-natalia-vodianova-12328363-100-100Adreane~... Natalia-natalia-vodianova-12328688-100-100Adreane~... Natalia-natalia-vodianova-12328695-100-100
Ablacığı ekle bakayım.
Adreane Jaesnore
Gryffindor V. Sınıf
Adreane Jaesnore

Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

Adreane~... Empty
MesajKonu: Geri: Adreane~...   Adreane~... EmptyPaz 13 Haz. 2010, 20:59

Ekledim öküzüm.

Adreane~...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adreane~
» Adreane~