Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Black Malikanesinin Oturma Odası

+4
Eric L. Black
Bonnie Kathleen Weasley
Stéfani Joanné Black
Kristin Black
8 posters
YazarMesaj
Kristin Black
Mugglesınız/Lütfen Kendinize Bir Bina Veya Meslek Seçiniz
Kristin Black

Kadın
Rp Yaşı : death of earts
Gerçek İsmi : çılgın

Black Malikanesinin Oturma Odası Empty
MesajKonu: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyC.tesi 16 Ağus. 2008, 00:42

~~Rp İn~~

Black Malikanesinin Oturma Odası Dsc0238pdlivingroomlm5
Stéfani Joanné Black
Stéfani Joanné Black

Kadın
Rp Partneri : Aranıyor..
Rp Yaşı : Karanlık
Gerçek İsmi : Güzel,,Zeki,,Hırçın,,
Ruh Hali : Black Malikanesinin Oturma Odası Heyup71gt6

Bilgilerim
Rp Puanı:
Black Malikanesinin Oturma Odası Imgleft0/0Black Malikanesinin Oturma Odası Emptybarbleue  (0/0)
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyCuma 17 Ekim 2008, 20:45

O sabah kuş cıvıltıları ile uyanmıstı.Yerinden kaklmaya üşenmişti.Baş ucunda duran asası ile perdeleri ve ardından bpencereye açmıştı.Galiba o akşam çok fazla yagmur yagmıştı.Dışarıdan odanın içerisini süzülen mis gibi toprak kokusu geliyordu.Hafifçe doğruldu yerinden.Ayağa kalktı,pencerenin yanıya kaklaşarak içine oturdu.Pencere çok büyüktü ve her tarafı görüyordu.Yarım saat kadar pencereden dışarısını seyretti.Kuşlar cıvıl cıvıl ötüşüyordu.Jo böyle güzel havalarda kendisini başka biri gibi hissediyordu.İçine bir ferahlık geliyordu nedense.Yarım saat kadar pencerenin önünde oturduktan sonra bonyoya girip ılık bir duş aldı kendisini kuş gibi hafif hissediyordu.Üzerine rahat bişeyler olarak eşofmanlarını giydi ve odasından çıktı...

Kolidora geldiği zaman ortalık sakindi.Hiç kimse uyanmamıştı sanki...
Merdivenlerden yavaş yavaş indi.Mutfağa gidip koca bir bardak su içti.Ogün canı kahvaltı yapmak istemiyordu nedense...Kapıya çıktı etrafa bakındı yerden gazete ve dergileri alarak kapıyı kapattı...

Oturma odasının kapısından geçti.Tekli koltuga oturup dergiyi incelemeye başladı."...Bakalım Neler olmus gündemde.."diyerek iç geçirdi.
Bonnie Kathleen Weasley
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın
Rp Partneri : yoq xD
Rp Yaşı : Z.A.Y
Gerçek İsmi : Delü:)
Ruh Hali : Black Malikanesinin Oturma Odası Friendssx91pb8

Bilgilerim
Rp Puanı:
Black Malikanesinin Oturma Odası Imgleft0/0Black Malikanesinin Oturma Odası Emptybarbleue  (0/0)
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPaz 30 Kas. 2008, 14:21

Bonnie karlı güzel bir günde mutluca uyandı...Artık bir kızı olacaktı..Ve daha düzenli olmalıydı...Bugün bugün gidip onu alacaktı çünkü..İçindeki inanılmaz mutlulukla yatağından zıpladı..Bir kaç büyüyle darmadağın olan odasını toparladı ve odasından girilen o küçük odaya tekrar göz atmak için kapıyı açtı..İçerisi minik kız oyuncaklarıyla doluydu herşey pembe veya mor renklerındeydi..Ve içeriye hakım olan güzel bir koku vardı..Koşarak aynaya baktı..Hala eski Bonny'di yani kızıl saçları ve mavi gözleri değişmemişti...Bugün en mutlu günlerinden biriydi sanki...Dolaptan üzerine kalın birşeyler giydi ve koşar adım bahçeye çıktı hertafar bembeyaz olmuştu..Eline bir avuç kar aldı ve bahçe duvarından köşeden geçen bir büyücüye fırlattı.Adam neye uğradığını şaşırmış vaziyette etrafına bakınırken Bonnie içinden gelen gülmeyi ellerini ağzına koyarak bastırmaya çalışıyordu..
Adamcağız sinirle üzerini silkeledi ve söylenerek yürümeye devam etti.

"Ah..Çocuklar..!"

Bonny ise artık tutamadığı gülme isteğini sesli bir şekilde dışarıya vurmuştu..Hızlı adımlarla tekrar eve girdi ve kafasına bir şapka geçirip asasını aldıktan sonra Black malikanesıne gitmek için evin bahçesinden biraz uzağa yürüdü ve uygun biryerde cisimlendi.

Black malikanesine giden dar patikadan hızlı adımlarla yürümeye başladı biryandan da çevrede kartopu oynaya çocukları izliyordu.Birden sırtına hızlıca birşey çarptığını hissetti.Ve acıyla arkasına döndü..Henüz 4 yaşlarında küçük sarısın bir erkek çocugu hem eğlenmiş hemde korkmuş bir edayla küçük ayaklarının yettiği kadarıyla koşmaya çalışıyordu.Bonny yüzüne yayılan gülümsemeyle arkasından koştu ve son hızla çocugu yakaladı...Yüzü asılan çocuga gülümsedi ve kulağına birşey fısıldadı.

"Şurdan geçen adamı görüyor musun?Hadi onu kartopu yardımına tutalım..."

Birden yüzü gülümsemeye başlayan küçük çocuk küçük ellerine aldığı karları top yapıp adama fırlatmaya başladı..Bonny de aynı şekilde..Neye uğradığını şaşırdan adam şapkasını çıkarıp etrafına bakındı ve ikisini görüp onlara doğru koşmaya başladı..Bonny de küçük cocugu tuttuğu gibi kacmaya..Kacar bir yandan da ikisi de gülüyür komik bir görüntü sergiliyordu.Derken adam tam onlerınde cısımlenınce ıkısıde utanmıs cocuk mısalı kalakaldılar.

"Siz..ne yap..Mıss Weasley..!Sayın bakanım acaba..acaba siz.."

Bonny gülümseyen yüzüyle..

"Gerçekten kusura bakmayın..Sadece biraz eğleniyorduk.."dedi ve çocuğa döndü:

"Hadi arkadaslarının yanına git bakalım..!"

"Sonra görüsürüz!"dedi adama bakarak ve kahkahalar içinde malikaneye doğru koşmaya başladı.Bahçe kapısına geldiğinde neredeyse nefes nefese kalmış vaziyette kapıyı çaldı.Onu içeriye isteksizce alan cincücenin arkasından da dil çıkardıktan sonra kendini oturma odasında buldu..Hızlı adımlarla bebeklerın odasına daldı ve bir süre ikisininde mışıl mışıl uyumalarını izledi...
Eric L. Black
Admin. ~ Sihir Bakanı.
Eric L. Black

Erkek
Rp Partneri : Lómadriethiel.
Rp Yaşı : 20.
Gerçek İsmi : Ozan.
Ruh Hali : Black Malikanesinin Oturma Odası Yaaati61am6
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Black Malikanesinin Oturma Odası Imgleft100/100Black Malikanesinin Oturma Odası Emptybarbleue  (100/100)
Tarafı: Ölüm Yiyen

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 19:00

Out: Stop! Ben Yapcem xD Razz

Rp İn:

Chris Çok Heyecanlıydı bugün malikaneye Rosie gelicekti. Chris sanki Rose'u değilde Rosie'ye seviyomuş gibiydi ama rosie'ye daha çok değer veriyordu. Rosie'yi seviyordu bu ilişkiden Rose'un haberi yoktu olmamalıydıda tabi birisi ona söylemesse. Chris yeni kalkmıştı. Üstü dağınıktı Hemen dolabını açtı ve kıyafetlerine baktı bir sürü şeyi vardı hangisini giyicektiki? karar veremiyordu ama birşeyler bulmuştu işte. Siyah Bir Short ve Beyaz bi T-Shirt giyip geçmişti. Aşşağı indi ve kahvaltıya oturdu yiyecek olarak fazla birşey yoktu ama Chris'in sevmediği şeylerdi yukarıya tekrar çıktı ve pelerinini geçirerek dışarıya çıktı kahvaltı yapmak için dışarıya biryerlerde oturup kahvaltısını yaptı ve malikaneye geri döndü herkez evden çıkmıştı Chris ve Rosie evde yanlız olmalıydı çünkü Chris Rosie ile başbaşa kalmak istiyordu. Kırmızı şaraplar yiyecekler herşey tamamdı upsss. birşey unutmuştu o da kuzeniydi o asla evden çıkmazdı ama Chris herşeyin çaresini bulurdu hemen yukarıya çıktı ve Kuzenin odasaına girdi ''Selam kuzen sanırım dışarıya çıkıp bişyler yapmak istersin.'' dedi ve gülümsedi hemen yanına yaklaşarak ''Al Bakalım Evlat!'' dedi ve para verdi kuzenine kuzeninide halletmişti. Kuzeni aşşağıya indiğinde salon'u görmüştü eksiksiz olarak mükemmeldi salon! Kuzeni hemen sofraya yaklaştı ve bir patates kızartmasından aldı. ''heyyy! bunlar kimin için? bende istiyorum!'' dedi ve sülük moduna geçti. Artık yapışmıştı Chris'e bırakmazdı ama Chris için bu sorun değildi hemen kuzenine yapıştı ve odasına çıkardı kapıyı kilitledi ve anahtarı alarak hemen aşşağı indi! artık sadece Rosie'yi bekliyecekti....
Rosie Jane Weasley
Rosie Jane Weasley

Kadın
Rp Yaşı : Z.a.y.
Gerçek İsmi : Cesaret

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 19:50

Rosie aynanın karşısında saçlarının dalgalarını arkaya doğru savurup kolyesini özenlice boynuna takıyordu.Saatine baktı yalnızca 10 dakikası kalmıştı.Black Malikanesinde Chris onu bekliyordu.Geçen gün yoldaşlıktaki toplantıdan sonra onu davet etmişti.Rosie'nin de bu çok hoşuna gitmiş ve elbette kabul etmişti.Chris gayet hoştu.Ablasıyla çıkıyordu ama onunla azıcık flört etmekten zarar çıkmayacağını düşünüyordu Rosie.Uzun zamandır yalnızdı da...
Bütün hazırlıklarını tamamladıktan sonra son bi kez aynaya baktı.Üzerinde oldukça şık tülden renkli bluzu ve beyaz dar pantolonu vardı.Saçları omuzlarına dökülüyor ve bir ay kadar parlak kolyesi bronz teninde harika duruyordu.
Birkaç dakika sonra Malikanenin önüne cisimlenmişti ve kapıya vurdu.Kapı açıldı...Rosie gülümseyerek
''Selam yoldaş'' dedi.
Eric L. Black
Admin. ~ Sihir Bakanı.
Eric L. Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Black Malikanesinin Oturma Odası Imgleft100/100Black Malikanesinin Oturma Odası Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 20:00

Rp Out: Kusura Bakma Başka Sitedede Rp Yapıyorumda o yüzden kısa oldu Razz

Rp İn:

Kapı Çalmıştı Chris çok heyacanlanmıştı kapıyı açtığında karşısına gelen kişi Rosie'ydi Chris çok heyecanlanmıştı. Çünkü sonunda beklediği kişi gelmişti. Rosie ''Selam Yoldaş'' dedi aniden. Selam Yoldaşmı? çok garip gelmişti bu sözcük Chris'e o bir Ölüm Yiyendi ancak Yoldaşlıkta Casusluk yaptığını aniden unutuyordu. Chris ''Selam Hoşgeldin. Ben Kırmayıp Geldiğin İçin Geldiğin için Teşşekürler. İçeri Geçmez misin?'' dedi ve gülümsedi. Chris ''istersen şöyle şimdilik Oturma Odası'na geçelim tabi sen istersen.'' dedi eli ayağına dolaşıyordu Chris'in ççok heyecanlıydı kalp atışı bile iki katına çıkmıştı ancak bu gecenin sonunu çok merak ediyordu...
Rosie Jane Weasley
Rosie Jane Weasley

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 20:08

Rosie onun afallamış suratına bakarak sırıttı.''Beni beklemiyormuydun yoksa?'' diye birşey söylemek istedi ama vazgeçti.Chris oldukça hoş görünüyordu.Ama ağzı bir karış açık ona bakıyor ve heyecanlı olduğu bariz anlaşılıyordu.Tıpkı küçük bi çocuk gibiydi ama çok tatlı küçük bi çocuk ve oldukça yakışıklı.O sırada Chris hafif kekeleyerek

''''Selam Hoşgeldin. Ben Kırmayıp Geldiğin İçin Geldiğin için Teşşekürler. İçeri Geçmez misin?''

dedi.Rosie birkez daha sırıttı ve o sırada Chris ekledi

''istersen şöyle şimdilik Oturma Odası'na geçelim tabi sen istersen.''

dedi.Rosie oturma odasına lafını baskıladığını fark etti.O an Chris yaramazlık yapmak isteyen küçük bir çocuğa benziyordu ama Rosie buna aldırmadı sadece bu lafına da gülümseyerek

''Elbette isterim.''

diyerek oturmak odasına yöneldi.Ve özenlice hazırlanmış masaya baktı

''Merlinin sakalı! Bunları sen mi yaptın? İyi bir aşçısın he?''

dedi hafif muzipçe ve muhteşem çekiciliğiyle.

Eric L. Black
Admin. ~ Sihir Bakanı.
Eric L. Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 20:17

Chris yinede Rosie'nin geldiği için mutluydu Rosie Chris'in oturma odasına geçme sorusuna şöyle cevap vermişti gülümseyerek ''Elbette isterim.'' demişti Rosie Chris ''Öyleyse Buyrun.'' dedi ve gülümsedi. Rosie içeri girdiğinde çok şaşırmıştı masaya bakıp kalmıştı Chris'e ''Merlinin sakalı! Bunları sen mi yaptın? İyi bir aşçısın he?'' dedi alaycı bir şekilde ancak güzelliğinide göstermişti Rosie. Chris ''Eee Şey Bence O Kadar Abartlıyalım Bir kaç malzeme ve bu şekil'' dedi ve gülümsedi Chris. ''Yemek İster Misin?'' dedi ve alaycı bir şekilde gülümsedi. Heyecanı gittikçe artıyordu tam Rosie'ye sandalyesini çekerken Rosie'de sandalyeyi tutunca el ele gelmişlerdi.. Chris dahada çok heyecanlanmıştı o güzel elleri tutunca...
Rosie Jane Weasley
Rosie Jane Weasley

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 20:23

Chris ona yemek isteyip istemediğini sorunca Rosie

''Onlar orada yemek için duruyor öyle değil mi? Ve aç olmamla birlikte harika görünüyorlar.Abartmıyorum ciddiyim''

dedi en içten gülümsemesiyle ve onun çektiği sandalyeye oturmak için sandalyeye yöneldi.O sırada Chris in eli elin değdi.Rosie bir zihinfendar olmamasına rağmen onun o anda ne düşündüğünü tahmin edebiliyordu.Aynı şekilde Rosie de heyecanlanmıştı birden ama daha sakin görünmeye çalışıp onu delie etmekte kararlıydı.Chris de masada karşısına oturunca Rosie çatalını eline aldı ve ilk şaheser yemeği tattı.

''Mmm... Bu gerçekten muhteşem.Tanrım sen harikasın! Sırf bu yemekler için her gün buraya gelebilirim''

dedi muzipçe ve kadehinde duran ateş viskisinden bir yudum aldıktan sonra devam etti.

''Eee Chris bence sadece bu güzel yemekleri yemek için burda değilim ve nedenini öğrenmek istiyorum''

dedi.
Eric L. Black
Admin. ~ Sihir Bakanı.
Eric L. Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 20:34

Sonunda olmuştu sanki bütün dünya Chris'indi El'i eline deydiği anda onunda ne düşündüğünü anlamıştı Rosie'de Chris'e aşıktı Rosie Chris'e ''Onlar orada yemek için duruyor öyle değil mi? Ve aç olmamla birlikte harika görünüyorlar.Abartmıyorum ciddiyim'' dedi Rosie Chris Rosie'ye ''Elbette güzel olucaklar onlar için 15'dk uğraşmıştım ben'' dedi alaycı bir şekilde ''Kusura bakma sadece ben espiri yapmak istedim.'' dedi ve gülümsedi... Rosie yemeği tattıktan sonra ''Mmm... Bu gerçekten muhteşem.Tanrım sen harikasın! Sırf bu yemekler için her gün buraya gelebilirim'' dedi ve gülümse. ''Elbette senin burada olman beni çok memnun eder hatta hayatımın sonuna kadar burdan dursan bile sana asla hayır diyemem. Evet harika olduğum konusunda sana bişy söylüyemem ama kendimi beyenmiş değilim birazcık bişyler yapmaya çalıştım.'' dedi ve küçük bir ifade ile gülümsedi. Rosie ateş viskisinde bir yudum aldıktan sonra ''Eee Chris bence sadece bu güzel yemekleri yemek için burda değilim ve nedenini öğrenmek istiyorum'' demişti bir anda. Chris bir anda ne diyeceğini bilememişti ama cevap belliydi Rosie'nin elini tutarak ''Immm şey bak Rosie ben, ben aslı sana aşık oldum senden çok hoşlanıyorum seni seviyorum.'' dedi ve Rosie ile gözgöze geldiler.
Rosie Jane Weasley
Rosie Jane Weasley

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 21:06

Rosie'nin sorusuna yanıt olarak Chris birden bire onun ellerini tutarak

''Immm şey bak Rosie ben, ben aslı sana aşık oldum senden çok hoşlanıyorum seni seviyorum.''

dedi.Rose onu tutan elleri sıkıca kavrayarak

''Oh Chris...Bbb.. ben bunu biliyorum yani anladım.Ve burada şimdi evet dersem oldukça basit biri olarak görüneceğimi biliyorum ama dayanamıyorum.Buraya geldiğime göre bende sana karşı boş değilim senden çok hoşlanıyorum.Ama Chris ablamla birlikte olduğunun farkındamısın?''

dedi.Kendini rahatlamış ve bir o kadar hoş hissediyordu ancak bu sorunuda halletmeleri gerekti...Ondan hoşlanıyordu onu istiyordu.Ama o aynı zamanda ablasıylaydı.Bu düzeltilmesi gereken bi sorundu.Yada yanlış mı yapıyordu? Bunun sorun olmayacağını düşünmekle ve sadece flört etmekle yanlış mı yapıyordu? Yada ablasına ihanet mi ediyordu?
Eric L. Black
Admin. ~ Sihir Bakanı.
Eric L. Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 21:15

Chris sonunda Rosie'ye onu sevdiğini söylemişti Rosie'nin vereceği cevabı merak ederken Rosie aniden laf'a başladı ''Oh Chris...Bbb.. ben bunu biliyorum yani anladım.Ve burada şimdi evet dersem oldukça basit biri olarak görüneceğimi biliyorum ama dayanamıyorum.Buraya geldiğime göre bende sana karşı boş değilim senden çok hoşlanıyorum.Ama Chris ablamla birlikte olduğunun farkındamısın?'' dedi Chris aniden donup kaldı ama önemli değildi cevabını hazırlamıştı sanki aniden laf'a başladı ''bi müddet ona söyleyemem ama zamanı gelince anlatırım yada söylerim de şmdlik idare et lütfen seni seviyorum'' dedi ve Rosie'nin dudaklarında buldu aniden dudaklarını... Chris Çok heyecanlanmıştı bir tokat'ı bile hak ediyormuş gibi hissetti birden...
Rosie Jane Weasley
Rosie Jane Weasley

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 21:22

Chris

''bi müddet ona söyleyemem ama zamanı gelince anlatırım yada söylerim de şmdlik idare et lütfen seni seviyorum''

dedikten sonra anında Rosie'yi öpmeye başladı.Rosie aşırı şaşırdı bi müddet sonra oda karşılık verdi.Onu öpüyordu.Bunu yapmayalı uzun zaman olduğunu biliyordu ve özlemişti.Evet aşırı özlemişti.Bu harika bu duyguydu kesinlikle kendini bulutların üzerinde hissediyordu.Ona bütün bunları aniden yaptığı için kızgın değildi.Zaten bunların olcağının bilincinde buraya gelmişti.Hatta az önce ablasına söyleyip söylememekte kararsız olduğunu söylemesine rağmen kızgın değildi.Resmen bu yasak bir aşktı ve bu Rosie'yi cezbediyordu.Tüm bu düşüncelerle onu delicesine öpmeye devam ediyordu.Sanki asırlar geçtikten sonra dudaklarından ayrıldı ve gözlerini hafifçe aralayarak burnunun ucundaki adama baktı.Burnu burnuna değiyordu.Ve Rosie aşkla ona bakmayı sürdürüyordu.Bir kez daha onu öpmek için elini onun saçlarına götürdü. Evet yine öpüşüyorlardı.Ve eliyle onun yumuşacık siyah saçlarıyla oynuyordu...
Eric L. Black
Admin. ~ Sihir Bakanı.
Eric L. Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 21:38

Rosie Chris'e karşılık vermişti o da onu öpmüştü Rosie Chris'i öpmüştü Chris çok mutlu olmuştu biraz durdu ve Burun buruna geldiler hatta Chris Rosie'nin nefes alışını wicudunda hissediyordu. Şimdi napıcağını bilmiyordu Chris ama sorunun şu olucağını tahmin etmişti Odama Gidelimmi Rosie? ama bu çok kolay olurdu hemen sözlüyemezdi Rosie Chris'in saçlarını okşayarak onu yeniden öpmeye başlamıştı. Chris karşılık veriyordu deli gibi öpüşüyorladı. Chris hiç ayrılmak istemiyordu Rosie'den ama öpüşmeyi bırakarak ''Odama Çıkalımmı Rosie?'' dedi Chris çok basit bir soru olmuştu bu soru Rosie'nin hayır diyeceği sanki belli değilmiş gibi. Ama Chris ateş viskini aldıktan sonra Rosie'nin saçlarında dolaştırdı ellerini ve onu yeniden öpmeye başladı sımsıkı tutarak...
Rosie Jane Weasley
Rosie Jane Weasley

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 21:44

Rosie bu kısa soruya kısa bir cevap verecekti.Ayağa kalktı ve onun oturduğu sandalyenin arkasına geçti biraz durduktan sonra eğilerek Chris'in kulağına doğru fısıldadı

''Sadece iki kelime Chris''

dedi ve şimdi diğer kulağına

''Evet ve Hemen!''

dedi.....
Elisabeth Rose Weasley
Admin-Muggle Araştırmaları Prof.
Elisabeth Rose Weasley

Kadın
Rp Partneri : Brian Justin Black (UfakLık'mMm)
Rp Yaşı : 27
Gerçek İsmi : Şeyma
Ruh Hali : Black Malikanesinin Oturma Odası Friendssx91pb8
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı: Yoldaşlık

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 22:13

out:Boynuzlandım gibi geldi :)Rpnize daldığım için özür
Rosie Jane Weasley
Rosie Jane Weasley

Kadın

Bilgilerim
Rp Puanı:
Tarafı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 22:31

out:yok btti ztn devamı olamaz kzm tekmgecelk şey işte Very Happy
Eric L. Black
Admin. ~ Sihir Bakanı.
Eric L. Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPtsi 01 Ara. 2008, 22:35

Out: Benim Odaya Çıktuk Bişyler Oldu Bitti İşte xD Tek Bi Geceydi xD Razz
Daniel Jacob Black
Karanlık Lord
Daniel Jacob Black

Erkek
Gerçek İsmi : Berker
Ruh Hali : Black Malikanesinin Oturma Odası Hmbl71ki2
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPaz 19 Nis. 2009, 20:57

Domuz Kafası'ndan ayrılır ayrılmaz Ölüm Yiyen karargahına gitmişti, Daniel. Michaela'nın nerede yaşadığını öğrenmeliydi. Bunu en iyi kendi dosyalarından öğrenebilirdi. Yani oraya geldiği ilkandan beri onun için tutulan dosyalar. Sean hepsinin nerede olduğunu biliyor olmalıydı. Michaela'nın nerede yaşadığını da biliyor olmalıydı. Çünkü Daniel onu henüz on yedi yaşındayken hatırlıyordu. Michaela beşinci sınıftayken okuldan bir süreliğine ayrılmıştı. Herkes Fransa'da yaşamaya başladığını ve Beauxbattons'a gittiğini söyleyip duruyordu ama en sonunda yine dönmüştü. Tabi DJ'le hiç konuşmamıştı o ayrı konu. DJ adeta ortalığı yıkarak Sean'ın karargahtaki odasına gitti. Kapıyı çalma gereği bile duymadan açtı ve önündeki manzarayla kısa bir şok geçirdi. Sean ve Evangeline öpüşüyorlardı. Tabi DJ içeri girer girmez birbirlerinden ayrılmışlardı. DJ kapının önünden çekildi ve Evangeline öksürerek dışarı çıktı. Dan yan yan sırıtarak Sean'a baktı. En başından beri eski Lady ve Sean sevgili olmalydı ona göre. Hem daha asil bir birliktelik olurdu. Evangeline de hiç terk edilmemiş olurdu. DJ bununla meşgul olmaması gerektiğini düşünerek Sean'a baktı ve sakin bir ses tonuyla konuştu.

"Bana Michaela'nın yerini bul. Onunla görüşmem gerek."

Sean şaşkın bir halde DJ'e baktı. Adam neden gidip de beşinci sınıftaki kaçamak aşkını merak ederdi ki? DJ de bunu bilmiyordu işte. Bir anda aklına gelmişti. Hem her şey fazlasıyla karışıktı. DJ ile Michaela'nın bir ilişki yaşamaları, hemen ardından Michaela'nın ortadan kaybolması, geri döndüğündeyse DJ'le konuşmaması fazlasıyla karışıktı. Yeni yeni düşünmeye başlamıştı DJ bunları.

"Pekala, eğer öyle istiyorsan öyle olsun Black!"

Sean gidip kilitli bir sandığı açtı ve tozlu, katlanmış bir parşömen çıkardı. Sandığın içi DJ'in takip edilmesini istediği şeylerle doluydu. Ne de olsa o lorddu ve aptal Sean o ne derse yapmak zorundaydı. DJ bu düşünceyle sinsice sırıttı. Bazen merkez kişi olmak hoşuna gidiyordu. DJ hoşnutluğunu büyük bir zevkle içine sindirirken Sean bir şey bulmuş gibi sevinçli bir ifade takındı. Sonra elindeki parşömeni DJ'e uzattı. DJ dikkatli bir şekilde baktı. Sean'ın yazısı en fazla bu kadar karışık olabilirdi herhalde.

"Demek Londra'da oturuyor ha? Aynı şehirde oturduğumuzu bilseydim daha önce de bulurdum onu. Ah sanki buradan Çin'e cisimlenmek çok zor da. Her neyse, Michaela ve sevgili eşi Walter'ı ziyaret etmek hoş olacak. Yardımın için teşekkür ederim, Sean!"

Parşömeni Sean'a uzatarak odadan çıktı. Michaela da evlenmişti. Üstüne üstlük bir de kızı vardı. Sean bunu kısa bir not olarak düşmüştü. Onun kızını görmek iyi olurdu. Eski dostlarının çocuklarını merak etmiyor değildi ama herkes onalr kadar hızlı değildi ne yazık ki. DJ yine sırıtarak karargahtan ayrıldı. Muggleların olmadığına emin olduğu bir yerde gerisinde sadece siyah bir bulut bırakarak cisimlendi. İçine temiz havayı çeker çekmez de Michaela'nın sevimli yuvasına geldiğini anladı. Fakat önüne cisimlendiği ev sevimliden çok ürkütücü duruyordu. Muggleların villaları gibiydi. Büyüktü ve gri ile siyah tonlar ağırlıktaydı. Yeşil yılan süslemeleri de Michaela'nın karakteri ile bütünleşiyordu zaten. DJ kararını vererek kapıyı çaldı. Çok sürmeden kapı sarışın, mavi gözlü, oldukça güzel bir genç kız tarafından açıldı. DJ onu daha önce gördüğüne emindi. Öğrencilerinden biriydi bu. Slytherin'dendi hem de. Onu iyi hatırlıyordu. Fakat bunu dile getirmeyerek gülümsedi ve

"Merhaba, annenizle görüşebilir miyim, genç bayan?"

Kız sıkkın bir şekilde gözlerini devirdi ve kapıyı ardına kadar açarak içeri girmesini işaret etti. Evinde pek mutlu değilmiş gibi bir hali vardı. DJ'e uzun bir koridorun sonunu göstererek oraya gitmesin ve annesini orada bulabileceğini söyledi. DJ söylenilenlere uyarak koridoru takip etti ve en sonunda bir odaya vardığında, içeride ağlayan bir Michaela ile karşılaştı. Üstü başı kan içindeydi. DJ şokla ona bakarken Michaela bir anda kafasını kaldırdı ve ona baktı. Ne işin var burada, dercesine ona baktı. DJ umursamayarak onun bu halini tekrar inceledi

"Neler oldu Michaela?"

diye sordu. Michaela onu yanına buyur ederek anlatmaya başladı. Walter'la kısa bir düello ettiklerini ve ona ağır lanetler atmak zorunda kaldığını anlattı. DJ şokunu üstünden atmaya çalışarak Michaela'nın kızının psikolojisini düşünmemeye çalıştı. Eğer DJ böyle bir ortamda büyüseydi, psikopatın teki olurdu herhalde. Neyse ki öyle bir şey olmamıştı, aksine annesini başkaları öldürmüş ve babası da kendini DJ'in gözleri önünde öldürmüştü. Evet, durumu o kızdan pek de iyi sayılmazdı. DJ tam bir şeyler soracakken Michaela tekrar konuşmaya başladı.

"Kapıyı açan, Regina yani kızım, o daha fazla bizim bu durumumuzu görsün istemiyorum. Walter sözünü tutmadı. Ona gerçek babasıymış gibi bakamadı-"

DJ büyük bir hışımla lafa atladı.

"Gerçek babasıymış gibi mi? Kızını neden gerçek babası büyütmüyor sorabilir miyim acaba, Michaela? Gerçi artık genç bir bayan olmuş ama yine de bunu hak etmiyor!"

Michaela gözler daha da dolarak DJ'e baktı. DJ de inatla ona bakıyordu. Kahrolası Michaela'nın Slytherin ve asil bir genç kıza bunları yaşatmaya hakkı yoktu. Ne olursa olsun asil bir şekilde ve rahat yaşamalıydı. Binasındaki çoğu kişi böyleydi. Lisa'yı saymazsa hele hepsi öyle denilebilirdi. Kathleen de öyle bir aileye mensuptu ama sokak kızlarından farkı yoktu tabi.

"Eğer babasının haberi olsaydı belki ilgilenirdi onunla ama onun hakkında öyle garip şeyler duyuyoruz ki ait olmak istediğimiz tarafa bile ait olamıyoruz! DJ sen nasıl Lord olabilirsin ki!? Sen aptal bir Gryffindor'dun. Sen ne anlarsın ki!-"

DJ yine onun lafını böldü.

"Benimle ne alakası var, kızının babası ben miyim, Michaela? Eğer bensem söyle de daha fazla burada harcanmasın!"

Michaela ağlamaklı bir şekilde başını salladı. DJ şokla donarken Regina'nın koridorda olduğunu fark etti. Onları dinliyordu, her şeyi duymuş olmalıydı. Ayrıca bir açıklamaya gerek olmayacaktı anlaşılan. DJ her şeyi tekrar hatırladı. Tarihler öyle uyuyordu ki birbirine, inkar etmek imkansızlaşıyordu.

"Onu da alıp gideceğim buradan, Michaela. Seninle pek de mutlu olduğunu sanmıyorum zaten. Kapıyı açtığında yüzünden mutsuzluk akıyordu. Eğer tarzı buysa da bir şey diyemem. Ama her şeyin bir şaka olduğunu söylemekte çok geç kaldın, haberin olsun."

DJ hemen Michaela'nın yanından kalktı ve annesinin Regina diye hitap ettiği kızının kolundan hififçe tutarak kapıya gitti. Hiç düşünmeden kapıyı açtı ve kızına bir kez bakarak onları Black malikanesinin önüne cisimledi. Varlığını sonradan öğrendiği ikinci bir kızı daha olmuştu. Fakat bu fazla geç olmuştu. DJ her şeyi yine boşvererek kızının hiç şok olmamasına şaşarak onu içeri buyur etti. Oliver elinde cipsle yeni gelen babasına ve yabancıya bakıyordu.

"Bu kim baba? Yeni nişanlın mı?"

DJ ona öldürücü bir bakış fırlatırken Oliver sustu. DJ önden, oturma odasına gitti. Oliver ve kız da onu takip etti. DJ kafasını toparladıktan sonra ikisine döndü.

"Oliver, Regina artık bizimle kalacak. Onu o tımarhaneye geri yollamam. Çok soru sorma, o senin kız kardeşin. Liz gibi ama tek fark ona aşık değilsin, olmayacaksın ve öz kardeşsiniz."

Oliver cipsini yavaşça yutarken duvarda asılı olan takvime baktı. Bugün şaka günü değildi ki. Mr. Black neden tuhaf şakalar yapıyordu. Evet, belli ki şaka değildi.

"Şimdi, Dany'den sonra Kathleen'in bunu hoş karşılayıp karşılamayacağını bilemeyiz. Babasının biricik kızı ünvanını kaptıralı çok oldu. Umarım olay çıkarmaz. Hele de onunla aynı binada olduklarını ğrenince, kısa bir şok geçirebilir."

Oliver artık babasının her türlü sürprizine alışmış, sadece gülüp kafa sallamakla yetindi. DJ Black de gülerek durumun karmaşasına baktı. Toparlaması oldukça zordu. stüne üstlük kız tek bir kelime bile etmemişti. DJ ona Regina demek istemiyordu, bu isim hoşuna gitmemişti. Neydi onun ikinci adı? Heh, Elwia! Elwia daha çok hoşuna gitmişti.
Regina Elwia A. Black
Regina Elwia A. Black

Rp Yaşı : öy
Gerçek İsmi : bilmem

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyPerş. 23 Nis. 2009, 22:48

Salonun içinde konuşulanlar bir uğultu gibi geliyordu Regina'ya. Konuşulanlar herşey şakadan ibaretmiş gibiydi. Yıllar sonra gerçek babasının Karanlık Sanatlar Profesörü olduğunu öğrenmesi,üstelik üvey kardeşlerinin de olması tam bir faciaydı. Ne konuşabiliyor ne de hareket edebiliyordu artık. Kaskatı kesilmişti. En önce bir cinayet sonra ise babasının ortaya çıkması Regina için bir travmaydı. Gözleri etrafta olup bitenleri izlerken diğer yandan ise neler olduğunu kavramaya çalışıyordu. Kendinde olmadığı besbelliydi. Neden buradaydı ? Sadece profesörü olacak kadar tanıdığı bu adamın evine neden gelmişti ? Herşey anlamsız geliyordu. Buraya gelmesiyle o Walker canavarından ve onun zübbe oğlunda kurtulmuştu. Onlardan kurtulmasına rağmen kendisini bir türlü güvende hissedemiyordu Regina. Annesinin yanından ilk defa ayrılışı değildi. Fakat ilk defa böylesine kendini kötü hissetmişti. Hayatı bozulmuş bir puzzle dan ibaretti. Herşey alt üst olmuştu. Buğulu gözlerini "baba"sının üzerinde gezdirdi. Önceden profesör gözüyle baktığı adam şimdi çok farklı görünüyordu. İstemsizce gülümsedi Regina. Birisine karşı sonsuz güvenme duygusunu hissedemediğinden herkese güvenemiyordu. Walker yüzünden bu duygu çoktan kaybolmuştu. Daniel'e öylesine güvenmek isterdi ki hiç kimseye söylemediği o sihirli kelimeyi haykırmak isterdi yüzüne. * Baba...! * Bu kelime onun için çok öenmliydi. Daha önce hiç ağzına almamasına rağmen önemli olan bu kelime belki de yaşamış olduğu tüm kötü anıları ona unutturacaktı. Annesi bile güven duygusunu Regina da sağlayamamıştı. Belki Daniel bunu başarabilirdi.
Daniel Jacob Black
Karanlık Lord
Daniel Jacob Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyCuma 24 Nis. 2009, 11:38

Oliver cipsini umursamazca yemeyi sürdürürken DJ, Eliwa'ya endişeli bir şekilde baktı. Hiçbir açıklama yapmadan onu buraya getirmişti. Eğer DJ onun yerinde olsaydı, yıllar sonra ortaya çıkıp babası olduğunu iddia eden adamın suratına güçlü bir lanet çakmıştı. Ya da öyle bir şey yapamazdı. Eğer yıllardır gerçek bir babanın hasretini çeken kişi o olsaydı, en azından bir açıklama bekleyip öyle saldırıya geçerdi. İYi de durumu nasıl açıklayabilirdi ki? Senin o sürtük annen yıllarca kendi kızımı benden saklamış, diyemezdi herhalde. Durumu daha kibar bir dille anlatabilirdi. Hem onun Michaela'yı şeytan sanmamasını sağlayıp hem de kendini haklı çıkarabilirdi ki haklıydı da. Eğer bir kızı olduğunu bilseydi onu öyle bir ortamda bırakmazdı. Walter gibi bir adamla da kalmak zorunda kalmazdı.

"Elwia veya Regina hangisinden hoşlanıyorsan, annenle ben uzun zaman önce kısa bir arkadaşlık yaşamıştık ve her neyse. Seni benden saklamış işte. Böyle olmasını istemezdim, o zaman on beş, on altı yaşında bile olsam seni yalnız bırakmazdım. Seni Walter ve Michaela gibi iki şeytanın yanında bırakmazdım."

DJ de şeytan olarak adlandırılmıyormuydu başka insanlar tarafından? Elwia henüz babasının kim olduğunu bile bilmiyordu. DJ daha ilk konuşmalarında bunu söylerse iyi olmayan şeyler yaşanabilirdi. Belki de Elwaa'nın kötülüğün merkezinin kızı olma gibi bir planı yoktu, bunu DJ bilemezdi. Bu yüzden o sorana kadar nasıl biri olduğunu söylemeyi düşünmüyordu. Belki de DJ'in kim olduğunu biliyordu. Çünkü Michaela, DJ sen nasıl lord olabilirsin ki, demişti. Büyük ihtimalle biliyor olmalıyı. Gerçi cinayet işlemiş bir annenin kızı karanlık lorddan nefet edecek değildi ya herhalde! DJ bunları düşünürken Oliver'ın sırıtarak ona baktığını fark etti. Ne bakıyorsun anlamında kaş göz işareti yaptı. Oliver omuz silkti. DJ sol kaşını kaldırarak ona baktı. Bu velet bir şey sorulduğunda neden cevap vermezdi ki? DJ isterse öğrenebilirdi ne düşündüğünü ama onun iyiliği için yapmıyordu işte. Ama artık bir şey saklamaması gerektiğini öğrenmeliydi bu Oliver.

"Oliver, Kathleen nerede?"

Oliver gözlerini kaçırarak bir bilmiyorum mırıldandı. DJ asla tatmin olmayarak onun yanına gitti ve kafasını kendisine çevirerek tekrar soru sorarcasına baktı. Kathleen neler karıştırıyordu böyle? Uzun zamandır onunla konuşamıyordu bile, DJ. Kimlerle arkadaşlık yaptığını bilmiyrdu, Liz'i biliyordu tabi. Onunla arkadaşlık yapmasına da sonsuza kadar razıydı. Liz'le hem kardeş hem de iki iyiarkadaş olmalarını çok isterdi. Liz eğer gerçekten de James'in kızıysa hele, birbirlerine daha da bağlanmalılardı. Çünkü DJ ve James'in aralarını açmak imkansızdı. Tabi Leia ile bunu tek bir günde başarmışlardı. DJ aklına yine bu gelince kafasını hızla salladı ve yine ortama döndü. Oliver'a tehditkar bir şekilde baktı.

"Ya tamam ya! Üç tane oğlanla gitti. Bir grup kurmuşlar, şarkı söylüyorlarmış falan. Kathleen de vokalistleriymiş. Komedi. Ben de karışmadım gitmesine, bana ne!"

DJ sinirle Oliver'ın henüz yakalamış olduğu yakasını bıraktı. Oliver sendeleyerek dengede dururken, DJ çenesini kaşıyarak Kathleen'i düşünüyordu. Babasının tanımadığı insanlarla nasıl bir yerlere giderdi ki? Eve geldiği an iyi bir azar işitecekti. Ama şimdilik onun kendi haline bırakmak en iyisiydi. DJ gülümsemeye çalışarak Elwia'ya baktı. Onun önünde daha ilk günden Oliver'a ufak bir şiddet uygulamıştı. Ama Oliver alışıktı, DJ'le kavgaları meşhurdu zaten malikanede. Kathleen'e veya Dany'ye böyle bir şey yapmışlığı yoktu. Sadece Oliver'a karşı böyleydi. Belki de sebebi bir tek ona nazının geçiyor olmasıydı. Kathleen olsaydı ve böyle bir şeye maruz kalsaydı, büük ihtimalle evi terk ederdi. Zaten Dany bir daha DJ'in yüzüne bakmazdı. Onun DJ'i pek sevdiği de söylenemezdi zaten.
Regina Elwia A. Black
Regina Elwia A. Black

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyCuma 24 Nis. 2009, 14:33

"Elwia veya Regina hangisinden hoşlanıyorsan, annenle ben uzun zaman önce kısa bir arkadaşlık yaşamıştık ve her neyse. Seni benden saklamış işte. Böyle olmasını istemezdim, o zaman on beş, on altı yaşında bile olsam seni yalnız bırakmazdım. Seni Walter ve Michaela gibi iki şeytanın yanında bırakmazdım."

Bu sözleri işitirken Daniel'a karşı sırtını döndü. İri mavi gözlerinden aşağıya doğru süzülen yaşları görmemeleri için sırtını dönmüş olmalıydı. Uzun bir süreden sonra ilk defa ağlıyordu. Daha önce de ağladığını bile hatırlamıyordu Regina. Uzun parmaklarıyla yaşlarını silmeye çalıştı. Ağlamasını engellemek için kafasını havaya doğru kaldırdı. Göz yaşlarını geri göndermek için gözlerinin bir süreliğine kapattı. Derin bir nefes aldı. Bedenini sarsan titremeyle kendine gelmiş gibi Daniel'a döndü. Gözlerini yere indirdi. Birşey söylemek için ağzını hafifçe açtı. Tüm kelimeler boğazına düğümlenmiş gibiydi. Konuşmak istiyor fakat istediği kelimeyi seçemiyordu. Hem dilini yutmuş hem de kelimelerin hepsi yok olmuştu. Gözlerini Daniel'n gözlerine dikti. Belki de kelimelerden daha da etkili olacaktı bakışları.

" Annem Walter'la sevgiliyken ona güvenebileceğimi söylemişti. Fakat büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Eğer şimdi bir daha o hayal kırıklığını yaşarsam dayanam. Sevdiğim insnalara güvenmeye çalıştıkça onlar beni hep yarı yolda bıraktılar. Artık birisine güvenmek istiyorum. Belki de hayatta üzerimde güven duygusunu sağlayabilecek bir tek sen varsın. "

Bunları söylerken gözleri Daniel'ın gözlerinin içinde birşeyler arıyordu. Aradığı şeyi henüz bulabilmiş değildi fakat ondan küçük bir parıltı görebiliyordu. Bu parıltı belki de gün geçtikçe büyüyecekti. Babasına yakınlaştıkça kendini huzurdu hissetikçe büyüyecekti.

"Baba"

diye fısıldadı. Başkalarının duymasına istemezcesine fısıldadı.
Daniel Jacob Black
Karanlık Lord
Daniel Jacob Black

Erkek
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyCuma 24 Nis. 2009, 14:45

DJ içinde bir şeylerin parçalandığını hissederken o fısıltıyı bir tek kendisinin duyduğuna emindi. Gölzeri bir anda doldu, halbuki o bunu hiç istememişti. Ne kızının üzülmesini ne de şimdi ağlayarak onun önünde rezil olmayı. İçinde ona sarılmak gibi dayanılmaz bir istek vardı ama çekiniyordu. Sen kimsin de beni hemen sahiplenmee çalışıyorsun, gibisinden bir söz işitmek istemiyordu. Ama kalbinin bir yanı ona böyle bir şey işitmeyeceğini söylüyordu, ya da DJ öyle umuyordu.

"Seni asla üzmeyeceğim. Bana sonsuza kadar güvenebilirsin."

Ciddiyeti daha fazla uzatmayarak Elwia'ya sarıldı. Çok tuhaf bir duyguydu bu. Dany'ye sarıldığında böyle hissetmemişti çünkü onun hep olduğunu biliyordu. Fakat Elwia'dan tamamiyle habersizdi. Kızı kötü bir yaşama maruz kalmıştı. Bundan sonra öyle olmayacaktı ama. Daniel elinden geleni yapmaya hazırdı. Ona iyi hayat şartları sağlayacaktı. Daniel'ı sevmeyebilirdi belki de olduğu kişi yüzünden. Ama DJ, her şeye rağmen onu sevmeye hazırdı. Şimdi de kızından alacağı iyi bir karşılık onu çok mutlu edebilirdi. Çünkü ondan da karşılık bekleyerek Elwia'ya sarılmıştı. Hayal kırıklığına uğrayabileceği ihtimalini hep göz ardı ediyordu.
Regina Elwia A. Black
Regina Elwia A. Black

MesajKonu: Geri: Black Malikanesinin Oturma Odası   Black Malikanesinin Oturma Odası EmptyCuma 24 Nis. 2009, 17:39

"Seni asla üzmeyeceğim. Bana sonsuza kadar güvenebilirsin."

Bu kelimeler öylesine özenle seçilmişti ki Regina'nın kendini rahat hissetmesini sağlıyordu. Titreyen bedeninin güçsüzlüğünü kırmak için babasına doğru adım aldı. Küçük ve yavaş bi adım...Babasına iyice yaklaşınca ona yavaşça sarıldı. Ayakları yerden kesilecekmiş gibi oldu. Gözleri karardı. Heyecanlıydı;çünkü ilk defa birisine güvenebileceğini anlamış olması ve hayatında özel bir yeri olacağını bildiği "Baba"sı. Düşünceleri,aklı,mantığı hepsi aradan çekilmiş gibiydi. Sadece güven ve sevgi köprüsü oluşmuştu sanki. Gözlerini kapattı. Kendini sonsuz güvenin içinde hissetti. Bunu annesinin yanında hissedememiş olması bir eksiklik olsa da babasının kolları arasında hissetmesi ayrı bir yer edinmişti.

"Bunu biliyorum ve sana sonsuza kadar güveniyorum Baba! "

diyerek başını babasının göğsüne yasladı. Gözünden tek bir damla süzüldü. Tebessüm ederek o tek bir damlayı da yok etti.

Black Malikanesinin Oturma Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-