Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Açılış Konuşması (Önemli)

YazarMesaj
Brian Justin Black
Admin - Okul Müdürü
Brian Justin Black

Erkek
Rp Partneri : Elisabeth Rose Weasley. {Pişt çaktırmayın ben az çapkınım xD} {Şeyma onu adam eder merak etmeyin. xD}[Sen herşeye karışma bi xD]
Rp Yaşı : 27
Gerçek İsmi : Ferdi.
Ruh Hali : Açılış Konuşması (Önemli) Friendssx91pb8
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Açılış Konuşması (Önemli) Imgleft100/100Açılış Konuşması (Önemli) Emptybarbleue  (100/100)
Tarafı: Yoldaşlık

Açılış Konuşması (Önemli) Empty
MesajKonu: Açılış Konuşması (Önemli)   Açılış Konuşması (Önemli) EmptyPtsi 18 Ağus. 2008, 14:41

Brian her zamanki gibi yine çok heyecanlıydı. onun için çok önemli bir gündü bugün. Göl kenarındaki balo eğlencesinde açılışı o yapacaktı. Bütün cadı ve büyücü buradaydı. Brian ofisinden çıkmadan önce bu güne özel olarak ayırdığı balo kıyfetini büyük bir heyecanla giymişti. Dişlerini özel olarak büyük bir heyecanla fırçaladı. O masmavi şişedeki parfümü özel olarak bu gün için ayırmıştı. Brian ıssız odasından çıktı ve göl kenarına gitti daha kimseler yoktu. Brian hemen bir asa dokunuşuyla dökyüzüne ayrı bir hava verdi ve tekrar bir asa dokunuşuyla kompeti ve bir çok süs yaptı. Brian baloda ne eksiz diğe düşünürken hemen aklına üstüne sıktığı parfüm kokusu geldi ve bir asa dokunuşuyla bütün ağaçların kokusunu buraya geçmişti. Brian burasının karanlık olduğunu üşündü ve asa dokunuşuyla heryeri ışıklandırdı. Brian artık işi bitmişti. Birazda olsun yorulmuşcasına bir yere oturmak istedi. Brian'ın unuttuğu şey aklına geldi ve hemen bir asa dokunuşuyla masalar yapıp yerede kırmızı bir halı serdi. Bu halı bütün balo etrafını kaplıyordu. Artık herkez gelmeye başladı. Brian oturduğu yerden kalkarak;

''Sevgili Hogwarts sakinleri ve tabi ki sevgili misafirlerimiz, yeni bir Hogwarts yılının şerefine düzenlemiş olduğumuz açılış balosuna hoş geldiniz demekten şeref duyarım. Hepinizin de bildiği gibi ben yeni Hogwarts Müdürü ve Kehanet Dersi Profesörü Brian Justin Black’im. Neyse lafı fazla uzatmadan Hogwarts’a henüz yeni gelenleri bilgilendirmek istiyorum. Yasak Orman’a cezalarınız dışında gitmeniz kesinlikle yasaktır. Seçmediğiniz derslere girmeniz yasaktır. Seçtiğiniz derslere de mutlaka girmelisiniz. Mazeret kabul edilmeyecektir. Geç saatlerde okulun dışında dolaşmanız kesinlikle yasak ve tehlikelidir. Çünkü biliyorsunuz ki aramızda kötü büyücüler dolaşıyor. Birinizin onlara kurban gitmesini istemeyiz. Şimdilik bu kadar yeterli. Aranızda yeni profesör kadromuzu bilmeyenleri bilgilendirmek üzere kısa bir tanıtım yapacağım. Muggle Araştırmaları Profesörümüz Eva Hayley Bell. Biçim Değiştirme profesörümüz Leo Matthew Belaqué. Tılsım Muska Profesörümüz Emilie Jane Poesy. İksir profesörümüz Roxanne Cisse Ashmore. Uçuş profesörümüz Eleanor Rose Granger. Sihir Tarihi Profesörümüz John Deep. Aritmansi profesörümüz Evangeline Angel Poesy. Zihinbend Profesörümüz Luciana Anita Tranquilli. Mitoloji profesörümüz Ginevra Weasley. Simya Profesörümüz Luterus Bernand Black. Sihirli Yaratıkların Bakımı profesörümüz Frogonry Bakterlayer. Eski Yazıtlar Profesörümüz Amy Melody Black. Karanlık Sanatlara Karşı Savunma profesörümüz Daniel Jacob Black. Evet, hepinize başarılar dilerim meslektaşlarım. Umarım ufaklıklar sizi fazla zor duruma düşürmezler. Tamam tamam sustum, şimdi eğlence başlasın!''

Diğerek yerine oturdu ve eğlenceğe katıldı.

Açılış Konuşması (Önemli)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-