Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evaline Hayley Wright

2 posters
YazarMesaj
Evaline Lydia Slowen
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkan Yardımcısı
Evaline Lydia Slowen

Kadın
Rp Partneri : Yok.
Rp Yaşı : 22.
Gerçek İsmi : Berşan.
Ruh Hali : Evaline Hayley Wright Yuppirt81gm2
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Evaline Hayley Wright Imgleft85/100Evaline Hayley Wright Emptybarbleue  (85/100)
Tarafı: Ölüm Yiyen

Evaline Hayley Wright Empty
MesajKonu: Evaline Hayley Wright   Evaline Hayley Wright EmptyCuma 07 Mayıs 2010, 19:10

Herkse Selam!

Adım Berşan. 12 yaşındayım ve 6. sınıfa gidiyorum.

Fiziksel özellik olarak; sarı-kahverengi saçlarım ve açık kahverengi gözlerim var.

Birçok ünlüyü severim. Kitap okumayı ve film izlemeyi çok severim. Genellikle yabancı film ve diziler favorimdir. Biraz çatlak ve ders çalışan inek biriyim. Sabırsız ve sinirli birisiyim. Arkadaşlık benim için önemlidir. Çok yeteneksiz biriyim. Resim çizemem, paten kayamam, müzik aleti çalamam... Masa tenisi oynamayı çok severim. En sevdiğim filmler Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi... İki serinin de tüm kitaplarını okudum, filmlerini izledim. Yüzüklerin Efendis'ni okumak biraz ağır geldi Very Happy Çok gülen ve güldüren biriyim. Üşengeç birisiyim, iş yapmayı sevmem Very Happy Matematik dersinden nefret ederim. Kimseye acımayan biriyim, tabii bazen acıyorum.

Beni yeteri kadar tanıdığınızı düşünüyorum Very Happy
http://expelliarmus.express-forum.com/lejant-f12/e-v-a-l-i-n-e-t
Daniel Jacob Black
Karanlık Lord
Daniel Jacob Black

Erkek
Rp Yaşı : 27
Gerçek İsmi : Berker
Ruh Hali : Evaline Hayley Wright Hmbl71ki2
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Evaline Hayley Wright Imgleft100/100Evaline Hayley Wright Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Evaline Hayley Wright   Evaline Hayley Wright EmptyCuma 07 Mayıs 2010, 19:35

Aramıza hoş geldin Berşan Wink Aslında özelliklerin hoş da yanlış olan bir nokta var, yeteneksiz olduğunu söylediğin kısım =D Herkesin kendisine göre farklı yetenekleri vardır, masa tenisi oynayabilmek de bir yetenektir mesela. Ben senin özelliklerini çok sevdim, özellikle de Matematik'le ilgili olan kısmı o.o Sitede iyi vakit geçirmen dileğiyle =) [Tabi bu kadar az online kişiyle ne kadar mümkündür bilemiyorum Very Happy]
Evaline Lydia Slowen
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkan Yardımcısı
Evaline Lydia Slowen

Kadın
Rp Partneri : Yok.
Rp Yaşı : 22.
Gerçek İsmi : Berşan.
Ruh Hali : Evaline Hayley Wright Yuppirt81gm2
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Evaline Hayley Wright Imgleft85/100Evaline Hayley Wright Emptybarbleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Evaline Hayley Wright   Evaline Hayley Wright EmptyCuma 07 Mayıs 2010, 19:41

Hoşbuldum. Ne biliyim yetenek varda çok değil. =D
http://expelliarmus.express-forum.com/lejant-f12/e-v-a-l-i-n-e-t

Evaline Hayley Wright
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evaline Hayley Wright
» Evaline.