Expelliarmus Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expelliarmus Rpg

Expelliarmus Rpg'ye hoş geldiniz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Masa^3

2 posters
YazarMesaj
Aléxis Melody Black
Karanlık Lady
Aléxis Melody Black

Kadın
Rp Partneri : Olur yakında, dertlenme.
Rp Yaşı : 19
Gerçek İsmi : Büşra.
Ruh Hali : Masa^3 Yuppirt81gm2
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:
Masa^3 Imgleft100/100Masa^3 Emptybarbleue  (100/100)
Tarafı: Ölüm Yiyen

Masa^3 Empty
MesajKonu: Masa^3   Masa^3 EmptyC.tesi 04 Ekim 2008, 13:22

RP In ~~
Antony George D. Andie
Mugglesınız/Lütfen Kendinize Bir Bina Veya Meslek Seçiniz
Antony George D. Andie

Erkek
Rp Partneri : Bütün Kızlar...
Rp Yaşı : Yalnız Çalışır...
Gerçek İsmi : Karizmatiktir, insanları kolay ikna eder, çapkındır....
Ruh Hali : Masa^3 Friendssx91pb8

Masa^3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa^3   Masa^3 EmptyC.tesi 25 Ekim 2008, 12:00

Antony o gün eski arkadaşlarıyla buluşmuş ve mutlu bir şekilde özlem gidermişti. Uzun süre Üç Süpürgede hobet ettikden sonra dağılmışlardı. Okul günlerini anmak harikaydı. Hatta bir kaç arkadaşı okulda ki aşklarını devam ettirmiş ve evlenmişlerdi. Buda gerçekten mükemmel bir durunmdu. Antony her zaman çapkın olduğu için bir türlü birine bağlanamamıştı. Okul yıllarıda dahil en uzun ilişkisi. Doralline adlı bi kızla olmuştu. Okulun dördüncü yılında kız ondan hoşlandığını söyleyindce Antony her zamanki gibi şakacı gülümsemesini takınarak "Doğal şeyler bunlar." demiş ve daha sonra kızla beraber olmuşlardı. Onunla yaklaşık bir ay kadar birlikte olmuştu. O kız Antony'nin en uzun ve en çekilmez ilişkisiydi. Kız çok kıskançtı ama Antony'i bırakmamak için hep alttan alırdı. Antony bunaldım dedimi oradan uzaklaşırdı ama aklı onda kalırdı. Artık sonunda Antony arkadaşlarını araya sokup ayrılmıştı. O günden beri böyle bir felaket istemiyordu. Bağlılık sorunuda o gün çıkmıtı işte. Kimseye bağanamıyordu. Ama kızlardnda uzak kalamıyordu.

Antony yolda sigarası elinde güzel bir cafe gördü. Cafe'nin adının "Madam Melody'nin Dükkanı" olduğunu görünce sahibesinin içerde olduğunu umarak girdi. Gülümsiyerek milerideki cam kenarında bir masaya yerleşti. Gelen garsona;

"Bana buranın sahibesini çağrır mısın?" dedi. Sigarasının son nefesini büyük bir incelikle içti ve sigarayı söndürdü. Eliyle masaya vurarak kadının gelmesini bekledi.
Aléxis Melody Black
Karanlık Lady
Aléxis Melody Black

Kadın
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

Masa^3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa^3   Masa^3 EmptyC.tesi 25 Ekim 2008, 12:34

Melody geçen günki yorgunluğunu henüz atamamışken yeni birgün ve yine yordunluk ama artık kapatma vakti gelmişti zaten bu arlar hogwarts kapalı olduğundan pek de kalabalık olmuyordu ama bu aralar dükkanın temizlik işleri olduğundan dolayı yorucu geçiyordu günler ağzında bir kaç gündür söylediği ama bir türlü ne olduğunu niye olduğunu çıkarmadığı bir melodi .Şimdi susmuştu işte ama içerden bir ses geliyordu belliki birisi onu çağırıyordu.Mutfaktaydı birazdan kurabiyler hazır olurduyakammalıydı en iysi içeri yeni aldığı kofti garson kızı göndermekti .Çıktı mutfaktan eliyle işaeret etti içeri girmesini kıza onu çağıran mütşeriye doğru birkaç adım attı.

Karizmatik, normal bir boya sahip , bir adamdı yeni müşterisi .Bir yerlerden tanıyormuydu bu adamı ne Meldoy .Artık dükkanda boşalmışken ne arıyordu acaba orda yuvarlak yeil örtülü ve işlemeli ötülü masaları geçerek "Merhaba beni çağırmışsınız galiba bir isteğiniz mi vardı ?"dedi kibar olmaya çalışarak ve gözünü dikti adama bir süre baktıktan sonra yerde duran bir ırılmış baradağ baktı acaba o pis kofti garsonu niye temizlememişti orayı ..
Antony George D. Andie
Mugglesınız/Lütfen Kendinize Bir Bina Veya Meslek Seçiniz
Antony George D. Andie

Erkek
Rp Partneri : Bütün Kızlar...
Rp Yaşı : Yalnız Çalışır...
Gerçek İsmi : Karizmatiktir, insanları kolay ikna eder, çapkındır....
Ruh Hali : Masa^3 Friendssx91pb8

Masa^3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa^3   Masa^3 EmptyC.tesi 25 Ekim 2008, 12:47

Kadının gelmesiyle Antony'nin keyfibiraz daha yerine gledi. Kaıdn gerçektende çok güzeldi. Antony onu baştan aşağıya süzdü. Kadının buz mavisi parlayan gözleri vardı. Antony bir süre o gözlerde kaybolduktan sonra kendine geldi ve karşısındaki sandalyeyi göstererek oturun der gibi baktı. Kadının oturmasını beklerken bir sigara yaktı. Sigaradan büyük bir nefes alarak;

"Buralarda yeniyim ve özel bir yemeğiniz var mı diye sornaj istedim. Bana önerebileceğiniz bir şey." dedi. Sigarakdan bir nefes daha aldıktan sonra;

"Burada yasak yok değil mi?" diyip sigarayı göserdi. Sonra hemen sanki yasak olduğunu duymadan bitirmek istermiş gibi bğüük bir nefes çekti. Kadınıa bakarak hafif bir gülümsemesiyle kaldı. O gülümseme çok kişinin kalbini çalmıştı. Ama şimdi ne kadar işe yaricağını kestirmek zordu. Genede Antony'nin bu güne dek isteyipde tavlıyamadığı bir kadın yoktu. Bu yüzden içi biraz rahattı. Ama şu anda kadını tavlamak istediğine karar verme aşamasındaydı.
Aléxis Melody Black
Karanlık Lady
Aléxis Melody Black

Kadın
Uyarı Yok

Bilgilerim
Rp Puanı:

Masa^3 Empty
MesajKonu: Geri: Masa^3   Masa^3 EmptyC.tesi 25 Ekim 2008, 13:10

En iyisi kendisinin temizlemesiydi.Ama şimdi değil tabi yetenek gösterme zamanı dğil şimdi müşterisi de varken hemde böyle bir müşteri.Adam Süzdü öncelikle Melody'i birkaç saniye sonra eliyle oturmasını işaret etti Melody'e sonra bir sigara yaktı ve çekti içine o sırada Melody de oturdu sandalyeye yavaşça .Adam konuşacak gibi duruyordu.Mel tahmininde yanılmamıştı zaten hiç yanılmazdı.
"Buralarda yeniyim ve özel bir yemeğiniz var mı diye sormak istedim. Bana önerebileceğiniz bir şey."dedi şimdi ne önebilirdi ki adama.Biraz düşündükten sonra
"Hogwarts kapalı olduğundan şimdilik yemek yapmıyorum pek ama sıcak kurabiyem var taze kahvem var tabi isterseniz."dedi ve adamın gözlerine dik dik baktı biraz sonra yüzünde bri tebessüümle içeri gelen garsona git işareti yaptı çaktırmadan adama.
"Burada yasak yok değil mi?" dedi elindeki sigarasını gösterek
"Öğrenciler olmadığı sürece tabiki serbest.."dedi ve asını yerdeki kırık bardağa doğru yönleterek "Aklapakla"diye mırıldandı sessizce bardak kaybolmuştu artık ...

Masa^3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2) Masa
» 3) Masa
» 4) Masa
» 5) Masa
» Masa 1